قدردانی دفتر رئیس جمهوری از استقبال مردم یزد و کرمان از کاروان تدبیر و امید

تهران -ایرنا - دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال گرم و پرشور مردم استان‌های دارالعباده و دیار کریمان از کاروان دولت تدبیر و امید، تاکید کرد که این استقبال پرشور، جلوه‌ای تازه از همبستگی، اتحاد و اعتماد ملی آفرید و فرصت ارزشمندی برای خادمان ملت ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در پیام دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران آمده است: در روزهای آغازین هفته وحدت که به میلاد فرخنده دو اختر آسمان رسالت و ولایت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام صادق (ع) مزین است، استقبال گرم و پرشور مردم استان‌های دارالعباده و دیار کریمان از کاروان دولت تدبیر و امید، جلوه‌ای تازه از همبستگی، اتحاد و اعتماد ملی آفرید و فرصت ارزشمندی برای خادمان ملت ایجاد کرد. این استانهای باستانی و غنی از میراث فرهنگی در سایه توانایی، پایداری و کوشش مردمان با ایمان و مهربان خود، در همه مقاطع حساس تاریخی از جمله در مراحل تکوین انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و عصر سازندگی کشور، همواره در صف مقدم بوده اند.

دفتر رئیس جمهوری در این پیام تصریح کرد: افتخار حضور در بین ساکنان مومن، صبور و مقاوم این دو اقلیم خاطره انگیز و آشنایی نزدیک با مشکلات و دستیابی به راهکارهای مناسب برای خروج از برخی معضلات و تنگناهای اقتصادی و تداوم توسعه پایدار و متوازن در این مناطق گسترده و مهم، افتخاری بزرگ برای این دولت بود و به یاری خدا ثمرات و برکات فراوانی به دنبال داشت.
 در این پیام آمده است: در یزد تصویب تامین آب آشامیدنی ۳۰ سال آینده استان، تامین آب صنعتی استان از طریق شیرین سازی آب خلیج فارس، توسعه صنعت گردشگری و ایجاد صنایع جدید و رونق تولید در عرصه کشاورزی و صنعتی و تکمیل راه آهن یزد – اقلید، بخشی از صدها طرحی بود که با عنایت الهی و همیاری مردمی، موجب رونق تولید و رضایتمندی مردم استان خواهد شد.

بر اساس پیام دفتر رئیس جمهوری در کرمان نیز راه اندازی فاز اول طرح آهن اسفنجی بافت به عنوان کامل‌ترین واحد تولید آهن اسفنجی با فناوری ایرانی، عملیات اجرایی فاز دو مجتمع احیا استیل فولاد، افتتاح ۱۴ هزار میلیارد تومان طرح در جای جای استان، تامین آب آشامیدنی شهر کرمان برای ۳۰ سال آینده، بخشی از برنامه‌ها و اقدامات ثمربخش در این سفر بود که برای برون رفت منطقه از مشکلات موجود، مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

دفتر رئیس جمهوری تصریح کرد: خوشبختانه بسیاری از این اقدامات و فعالیت‌ها که در شرایط تحریم صورت گرفته، نشان می دهد که آمریکا و بدخواهان ملت هرگز نخواهند توانست با تحریم و فشار، مردم بزرگ، غیور و دلاور ایران را تسلیم خواسته‌های نامشروع خود کنند».
در بخش دیگری از این پیام آمده است: برخود فرض می‌دانیم به پاس میهمان نوازی این دو استان پهناور از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نمایندگان محترم ولی فقیه، ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم استان‌ها در مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، شخصیت‌های علمی و مذهبی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه و بویژه صدا و سیمای استان‌ها، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی که در این سفر میزبانی شایسته برای رئیس جمهوری و هیات همراه بودند، قدردانی کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha