۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۶
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83551874
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

رئیس جمهوری ۱۴ پروژه ورزشی را در کرمان افتتاح کرد

کرمان - ایرنا - رئیس جمهوری در نشست شورای اداری استان کرمان از طریق ویدئو کنفرانس ۱۴ پروژه ورزشی را در این استان افتتاح کرد.

به گزارش ایرنا ، وزیر ورزش و جوانان روز سه شنبه در آئین افتتاحیه همزمان پروژه‌های ورزشی استان کرمان در سفر هیات دولت به کرمان از طریق ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهوری افزود: ۱۵۲ پروژه ورزشی در سطح استان کرمان در دست اجرا است که در آینده نزدیک افتتاح می‌شوند.

مسعود سلطانی‌فر با اشاره به ۱۴ پروژه افتتاحی گفت: این تعداد شامل ۱۰ زمین چمن مصنوعی کوچک و بزرگ در روستاها و شهرهای استان کرمان، ۲ سالن سرپوشیده استاندارد و استخر سرپوشیده  است.

وی با بیان اینکه امسال حدود ۳۸ هزار متر مربع فضاهای ورزشی به استان کرمان اضافه می‌شود ، تصریح کرد: در سال گذشته ۵۰۰ پروژه ورزشی برای کشور هدف‌گذاری شده بود اما ۷۰۰ پروژه به بهره‌برداری رسید و برای سالجاری ۷۰۰ پروژه‌ هدف‌گذاری شده بود که بیش از ۳۰۰ پروژه آن تاکنون به بهره‌برداری رسیده  است.

سلطانی فر از افتتاح ورزشگاه  ۱۵ هزار نفری ارومیه و مجموعه ورزشی مهاباد فردا (چهارشنبه )با حضور معاون اول رئیس جمهوری خبرداد و گفت: در سطح کشور ۱۰ سالن ورزشی بزرگ آماده افتتاح داریم  که متناسب با سفرهای رئیس جمهوری افتتاح و در اختیار جامعه ورزشی قرار می‌گیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =