۸ خرداد ۱۴۰۳، ۸:۱۵
کد خبرنگار: 992
کد خبر: 85491687
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز بکار کمیته‌های ستاد انتخابات در استان بوشهر

بوشهر- ایرنا- رییس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: کمیته‌های ستاد انتخابات این استان تشکیل و فعالیت کمیته‌ها نیز آغاز شده و با برنامه ریزی دقیق، امیدوارم شاهد انتخاباتی پرشور و باشکوه باشیم.

به گزارش ایرنا اکبر پورات دوشنبه‌شب در نشست ستاد انتخابات استان بوشهر اظهار کرد:ستاد انتخابات استان بوشهر آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه را دارد .

وی افزود: چهار مولفه مهم مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی که مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت هستند در انتخابات باید محقق شود و ستاد انتخابات برای این مهم در آمادگی کامل است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: آموزش مجدد افراد جدید در هیات‌های اجرایی و فضاسازی شهری در بحث مشارکت حداکثری مد نظر متولیان امور باشد.

پورات ادامه داد: کمیته نارضایتی‌ها و پیگیری مسایل و مشکلات تشکیل شده و تهیه اطلس امنیتی انتخابات ریاست جمهوری در استان در حال انجام است.

وی گفت: پشتوانه مردمی حاصل از مشارکت و افزایش مشروعیت و مقبولیت نظام ، توان رایزنی های بین المللی سیاست خارجی در راستای تحقق منافع ملی کشور را به طور چشمگیری افزون تر می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha