پدر اسیر صهیونیست: نتانیاهو پسرم را برای بقای سیاسی خود قربانی می‌کند

تهران- ایرنا- مخالفت‌ها با رویکرد شکست خورده بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جنگ علیه نوار غزه هم از سوی شماری از مقامات و هم از سوی خانواده های اسیران صهیونیست روز به روز بیشتر می‌شود و آنها تاکید می کنند که نتانیاهو این اسیران را برای حفظ قدرت سیاسی خود قربانی می کند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، رادیو رژیم صهیونیستی به نقل از پدر یکی از اسیران صهیونیست که در اسارت مقاومت فلسطین در نوار غزه است، گفت: کابینه اسرائیل رویکرد انتقام جویانه ای دارد و گویا یک سازمان چریکی است. نتانیاهو فاقد صلاحیت اخلاقی است و پسرم را برای بقای سیاسی خود قربانی می کند.

پیشتر نیز روزنامه «هاآرتص» چاپ سرزمین های اشغالی نوشته بود: مشکل این است که موضوع اسرای اسرائیلی در حال حاضر در اولویت کابینه نتانیاهو نیست و سیاست داخلی و قرار بازداشت صادر شده از دادگاه بین المللی علیه نتانیاهو و یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم اسرائیل و به رسمیت شناختن فلسطین از سوی برخی کشورهای اروپایی، تمام توجه نتانیاهو را به خود مشغول و او همه دغدغه اش را صرف این موضوعات کرده است.

سرزمین های اشغالی در ماههای اخیر شاهد تظاهرات تقریبا روزانه خانواده های اسیران صهیونیست برای تاکید بر لزوم بسته شدن قرارداد مبادله اسیران با مقاومت فلسطین بوده است.

خانواده‌های اسرای رژیم صهیونیستی در پایان تظاهرات شنبه شب در تل آویو با انتشار بیانیه‌ای خواستار پایان جنگ علیه نوار غزه و آزادی فرزندان اسیر خود شدند.

این خانواده‌ در این بیانیه اعلام کردند که تنها توافق برای پایان جنگ می‌تواند فرزندان آنها را بازگرداند.

منابع خبری شنبه شب گزارش دادند که صهیونیست‌ها با برگزاری تظاهرات در شهرهای تل آویو، قدس اشغالی و حیفا در فلسطین اشغالی، نتانیاهو را قاتل خواندند.

در پاسخ به بیش از هفت دهه جنایات رژیم اشغالگر، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که این رژیم با حمایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران وحشیانه این منطقه است.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha