۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱:۳۲
کد خبر: 85482777
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

دبیر: به طور دائم آخرین وضعیت رئیس جمهور را پیگیری می‌کنم

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه دوستانم می‌دانند که هر شب ساعت ۲۱.۳۰ خواب هستم، گفت: اما واقعا امشب نمی‌توانم بخوابم و بطور دائم از رفقا در ورزقان وضعیت رئیس جمهور عزیز و متدین و همراهان ایشان را پیگیری می‌کنم.

به گزارش ایرنا، علیرضا دبیر یکشنبه شب در گفت وگوی تلویزیونی از حرم مطهر رضوی در پاسخ به این سوال که به عنوان یک ورزشکار شناخته شده، حس و حال شما از شنیدن خبر سانحه ای که برای رئیس جمهور افتاده چیست، با اشاره به نگرانی خود از این حادثه افزود: دوستان بنده همه می دانند که بنده هر شب ساعت ۲۱.۳۰ خواب هستم اما واقعا امشب نمی توانم بخوابم و بطور دائم از رفقا حتی در ورزقان سانحه برای رئیس جمهور عزیز و متدین و همراهان عزیز ایشان را پیگیری می کنم.

رئیس فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه طبق احادیث دعا جلوی بسیاری از اتفاقات ناگوار را می گیرد، از همه مردم کشور خواست در این شب عزیز دعا کنند که اتفاقات بدی رقم نخورد و رئیس جمهور و همراهان ایشان در سلامت کامل باشند.

به گزارش ایرنا، بالگرد حامل رئیس‌جمهور روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه حین بازگشت از افتتاح سد «قیز قلعه سی» در منطقه جنگلی دیزمار بین روستای اوزی و پیر داوود دچار سانحه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha