۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۰:۵۹
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85482770
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ابراز نگرانی عمان از سانحه بالگرد رئیس‌جمهور ایران

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۰:۵۹
کد خبر: 85482770
ابراز نگرانی عمان از سانحه بالگرد رئیس‌جمهور ایران

تهران- ایرنا- دیوان پادشاهی عمان در بیانیه‌ای از وقوع سانحه برای بالگرد رئیس جمهور ایران ابراز نگرانی کرد.

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا از خبرگزاری رسمی عمان، دیوان پادشاهی عمان در بیانیه‌ای اعلام کرد که با نگرانی فراوان حادثه رخ داده برای بالگرد حامل رئیس جمهور اسلامی ایران را دنبال می‌کنیم و آماده تقدیم هرگونه حمایت و پشتیبانی هستیم.

گزارش‌ها از حضور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، حجت الاسلام سیدمحمد آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، خلبان، کمک خلبان، کروچیف(یعنی دستیار خدمه پرواز) سر تیم حفاظت و یکی از محافظین و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان این بالگرد حکایت دارد.

تاکنون ۲۰ تیم امدادی به منطقه اعزام شده‌اند اما به دلیل صعب العبور بودن منطقه و شرایط آب و هوایی نامناسب بویژه مه شدید، عملیات جست و جو و نجات زمانبر خواهد بود.

سخنگوی دولت نیز در پیامی با اعلام برگزاری جلسه هیات دولت امروز، گفت: معاون اجرایی رئیس‌جمهور و برخی اعضای هیات دولت نیز عازم تبریز شدند.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد: جلسه امروز هیات دولت برگزار و ضمن تصمیم گیری در خصوص موضوعات روز، آخرین گزارش‌ها از سانحه اخیر ارائه شد.

وی ادامه داد: معاون اجرایی رئیس‌جمهور نیز به همراه بخشی از اعضای دولت عازم تبریز شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha