۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۵۷
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 85479945
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای بسیار خنک توام با مه گرفتگی استان اردبیل را فرا می گیرد

اردبیل_ ایرنا_اداره کل هواشناسی استان اردبیل ضمن صدور هشدار نارنجی اعلام کرد: طی امروز تا صبح یکشنبه دمای هوا به طور نسبی کاهش یافته و هوای بسیار خنک گاهی توام با مه در سطح استان حاکم خواهد بود.

به گزارش روز جمعه ایرنا و پیرو هشدار صادره هواشناسی، طی ۲۴ ساعت گذشته در بیشتر مناطق استان بویژه در بخش هایی از مناطق شمالی و مرکزی استان بارش قابل توجهی رخ داده است.

براساس نقشه های هواشناسی طی امروز تا حوالی ظهر فردا با تداوم فعالیت این سامانه بارشی، همچنان در اغلب مناطق استان بارش باران با شدت و ضعف و گاهی بصورت رگبار و رعدوبرق (در مناطق مستعد با احتمال تگرگ و رخداد سیلاب موقتی) پیش بینی می شود.

همچنین به دلیل استقرار پرفشار سطح زمین در منطقه ضمن وزش باد خزری گاهی با سرعت تند، طی امروز تا صبح یکشنبه (۳۰ اردیبهشت) دمای هوا به طور نسبی کاهش یافته و هوای بسیار خنک گاهی توام با مه در سطح استان انتظار می رود

بر این اساس طی ساعات شبانه و اوایل صبح در مناطق مرکزی و جنوبی استان هوای نسبتاً سرد (با کمینه دمای نزدیک به صفر) حاکم خواهد شد.

طبق گزارش اداره کل هواشناسی اردبیل، روز یکشنبه موقتاً از شدت ناپایداری جوی کاسته شده؛ اما مجدداً از بعدازظهر و عصر یکشنبه سامانه بارشی تقویت شده و تا عصر دوشنبه در سطح استان بارش باران (گاهی توام با رگبار و رعدوبرق) پیش بینی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha