۵ فروردین ۱۴۰۳، ۱۰:۳۵
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 85425514
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۰ سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد شیروان اهدا شد

بجنورد-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: ۹۰ سری جهیزیه به ارزش ۲۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و کمک خیرین در سال گذشته به نوعروسان زیر پوشش این نهاد حمایتی در شهرستان اهدا شد.

اصغر نورمحمدیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: این اقلام شامل یخچال، فرگاز، تلویزیون، جاروبرقی و ماشین لباسشویی است که تمامی این اقلام تولید داخل است.

وی افزود: این سری جهیزیه در مناسبت های مختلف و با هدف ترویج سنت پسندیده ازدواج با حمایت خیران به نوعروسان نیازمند این شهرستان اهدا شده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شیروان گفت: در زمینه کمک به ازدواج مددجویان و نیازمندان، ارزش کمک های اهدا شده به صورت جهیزیه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد خوبی داشته است.

نورمحمدیان اضافه کرد: مشارکت خیران و نیکوکاران در تامین جهیزیه برای زوج‌های جوان ضرورت دارد و باید در این خصوص نیکوکاران باید بیشتر همکاری داشته باشند.

وی یادآور شد: کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان در حوزه‌های مختلف محرومیت‌زدایی نقش‌آفرینی می‌کند و اجرای منویات مقام معظم رهبری و تلاش برای برطرف کردن محرومیت از اهداف این نهاد مقدس در خدمت به نیازمندان است.

به گزارش ایرنا، اکنون ۱۷ هزار و ۲۹۲ نفر مشتمل بر ۹ هزار و ۳۰۷ خانوار در شهرستان ۱۵۷ هزار نفری شیروان زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha