سردار فدوی: با مشارکت پرشور مردم در انتخابات محاسبات دشمنان نقش برآب می‌شود

نوشهر - ایرنا- جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: ‌با شرکت گسترده ملت در انتخابات محاسبات آمریکا و دشمنان نظام نقش برآب می‌شود.

به گزارش ایرنا، سردار علی فدوی روز جمعه در یادواره شهدا حماسه عاشورایی والفجر ۶ و یادبود ۵۰۵ شهید شهرستان چالوس در مسجد جامع شهر با بیان اینکه بیش از چهار ماه از جنگ غزه گذشته است، اظهارداشت: ما مجاهدت مردم غزه را شاهد هستیم و شجاعت بی‌بدیل و به خصوص ایستادگی مردم یمن را می‌بینیم که به خاطر جنایات صهیونیست ها در غزه به انگلیس و آمریکا اعلام جنگ کردند و ایستادند.
وی با تاکید بر اینکه، موضوع مهم انتخابات را در پیش داریم و همگان باید در انتخابات حضور پرشور داشته باشند گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران همواره تلاش خود را به کار گرفته‌اند که حضور مردم در پای صندوق رای پرشور نباشد و مردم پای صندوق‌های رای حاضر نشوند بنابراین لازم است همه ما پای انجام تکلیف خود بایستیم و انتخابات پر شور را رقم بزنیم.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: آمریکا و ایادی آن‌ها در طول ۴۵ سال از انقلاب اسلامی بارها مرتکب اشتباهات محاسباتی شده و یکی از این اشتباهات آن‌ها هشت سال جنگ علیه کشور ما بود که با حمایت صدام فکر می‌کرد در همان ابتدا می‌تواند پیروز شود اما این چنین نشد و با اراده موفق به اهداف خود نشدند.
سردار فدوی تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم که آمریکا و دشمنان نظام اشتباه محاسباتی دیگری انجام دهند.
وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال اقدام فرهنگی و اقتصادی رفته است بیان کرد: در ۱۱ اسفند باید توطئه های دشمن را خفه کنیم و با حضور پرشور در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان و به ویژه آمریکا بزنیم.
سردار فدوی کار دشمن را ایجاد شک و تردید برای شرکت در انتخابات عنوان کرد و یادآور شد: پیروزی همواره نصیب ملت ما خواهد شد و شهدا پشتوانه ملت ایران هستند.

استان مازندران در دفاع مقدس افزون بر۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha