۱۱ آبان ۱۴۰۲، ۱۵:۵۵
کد خبرنگار: 5253
کد خبر: 85278783
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تجمع بزرگ خانوادگی «حجاب آرمان روح‌الله» برگزار شد

تهران- ایرنا- تجمع بزرگ خانوادگی «حجاب، آرمان روح الله» به مناسبت سالگرد شهیدان مدافع وطن، عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم بزرگداشت شهیدان مدافع وطن، آرمان علی وردی، روح الله عجمیان و سلمان امیر احمدی با عنوان تجمع بزرگ خانوادگی با حضور خانواده های شهدای غزه، خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم و همچنین اعضای خانواده شهیدان علی وردی، عجمیان و امیراحمدی، امروز پنجشنبه ۱۱ آبان از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید شیرودی شروع شد.

تجمع بزرگ خانوادگی «حجاب آرمان روح‌الله» برگزار شد

۳۰ نفر از دخترانی که به برکت خون شهیدان با حجاب آشتی کرده‌اند، در این مراسم به دست مادران شهیدان، حجاب بر سر گذاشتند. همچنین دو بانوی فلسطینی به عنوان نمایندگانی از فلسطین میهمان این مراسم بودند. برگزاری یک تعزیه برای نشان دادن مظلومیت شهیدان علی وردی و عجمیان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

این مراسم با حضور خانواده‌های شهدای مدافع امنیت، شهدای دفاع مقدس و شهدای فلسطینی برگزار شد. حاج امیرعباسی مداح اهل بیت با هم‌خوانی گروه نوجوانان، سرودهایی را در این مراسم اجرا کردند.

دختران انقلاب هم در این مراسم بیانیه‌ای را خطاب به رهبر انقلاب، مسئولان نظام و دشمنان انقلاب قرائت کردند.

تجمع بزرگ خانوادگی «حجاب آرمان روح‌الله» برگزار شد

شهید سید روح‌الله عجمیان، متولد ۲۰ بهمن سال ۱۳۷۳ از بسیجیان حوزه ۴۱۷ شهدای کمالشهر کرج بود که پنجشنبه ۱۲ آبان سال گذشته در جریان اغتشاشات و ناامنی‌های آزاد راه کرج – قزوین در محدوده بهشت سکینه (س) کرج با ضربات چاقو از سوی برخی اغتشاشگران به درجه شهادت نائل آمد.

تجمع بزرگ خانوادگی «حجاب آرمان روح‌الله» آغاز شد

آرمان علی‌وردی طلبه ۲۱ ساله حوزه علمیه آیت‌الله مجتهدی و بسیجی یگان امنیتی امام رضا(ع) و از اهالی محله شهران تهران بود که در اغتشاشات چهارم آبان ۱۴۰۱ در شهرک اکباتان، از سوی عده‌ای ربوده شد. اغتشاشگران بعد از بستن دستان آرمان و ضرب‌ و شتم شدید با ضربات متعدد چاقو، او را کنار خیابان رها کردند که بعد از چند ساعت به بیمارستان بقیةالله(عج) منتقل شد اما به‌دلیل شدت خون‌ریزی در ششم آبان به شهادت رسید.

تجمع بزرگ خانوادگی «حجاب آرمان روح‌الله» آغاز شد

سلمان امیراحمدی نیز در ۱۶ مهر سال گذشته در منطقه ۱۷ تهران به دست اغتشاشگران و منافقان با شلیک مستقیم سلاح گرم به شهادت رسید.

تجمع بزرگ خانوادگی «حجاب آرمان روح‌الله» آغاز شد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha