۱۶ مهر ۱۴۰۲، ۱۹:۱۴
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 85251921
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: طرح اخراج اتباع خارجی غیرمجاز استان البرز در حال اجرا است

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: طرح اخراج اتباع خارجی غیرمجاز از استان در چارچوب قانون و ضوابط و همراه با رعایت کرامت انسانی این افراد در حال اجرا است. 

به گزارش خبرنگار ایرنا،" مجتبی عبداللهی " یکشنبه شب در نشست ساماندهی اتباع خارجی در استان البرز افزود: اتباع خارجی مجاز و دارای کارت آمایش و اقامت به لحاظ قانونی، وضعیت مشخصی دارند، اما در خصوص اتباع خارجی غیرمجاز در تمام کشورها اخراج و برخورد قانونی صورت می‌گیرد، از این رو در استان البرز نیز همزمان با سراسر کشور اقدامات لازم در این خصوص آغاز شده است.

وی بیان کرد: برای این منظور اردوگاهی ویژه راه اندازی شده و اتباع خارجی برای ساماندهی و بازگشت در این مکان اسکان پیدا کرده اند و مراحل لازم برای بازگشت آنان به کشورشان انجام می شود.

استاندار: طرح طرد اتباع خارجی غیرمجاز در استان البرز در حال اجرا است

وی افزود: ضرورت دارد که کارگروه ویژه ای نیز در استان البرز برای این امر تشکیل شود تا روند امور با نظارت و دقت بیشتری پیگیری شود.

عبداللهی در خصوص خانواده های شهدا و ایثارگران تبعه افغان نیز گفت: این رزمندگان در دفاع از حرم جانفشانی و ایثارگری های فراوانی کرده اند و همواره باید مورد تکریم و توجه قرار گیرند.

در خرداد ماه گذشته ۶۰ نفر از اتباع خارجی غیرمجاز و فاقد مدرک اقامتی قانونی در استان البرز جمع آوری و به کشورشان بازگردانده شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha