۱۶ مهر ۱۴۰۲، ۱۹:۱۰
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 85251909
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

افتتاح ۱۴۵ کلاس درس در نظرآباد البرز از آغاز فعالیت دولت سیزدهم

کرج - ایرنا - مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: ۱۴ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی شامل ۱۴۵ کلاس درس در شهرستان نظرآباد این استان از آغاز فعالیت دولت سیزدهم تاکنون افتتاح شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، " محسن پور گلیان" یکشنبه شب در آیین افتتاح دبیرستان ۱۲ کلاسه خیری ، مشارکتی زنده یاد مهدی گلستانیان در شهرستان نظرآباد افزود: با بهره برداری از این پروژه ها ۲۰ هزار مترمربع به فضای آموزشی نظرآباد البرز اضافه شد.
وی بیان کرد: افتتاح پروژه های آموزشی استان البرز از هفته دولت آغاز شده و با بهره برداری سه پروژه دیگر در هفته جاری ادامه می یابد.
پورگلیان گفت: دبیرستان ۱۲ کلاسه خیری ،مشارکتی زنده یاد مهدی گلستانیان دومین مدرسه ای است که با مشارکت گروه صنعتی ایران زمین با همت خانواده خیر نیک اندیش زنده یاد مهدی گلستانیان احداث شده است.

افتتاح ۱۴۵ کلاس درس در استان البرز از آغاز فعالیت دولت سیزدهم

وی یادآورشد: امروز به برکت وجود وراث زنده یاد گلستانیان باز هم مدرسه دیگری در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع احداث شده که با ۱۲کلاس درس و فضاهای جانبی و تجمعی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع فضای آموزشی مطابق با اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین در منطقه مسکن مهر شهرستان نظرآباد مورد بهره برداری قرار گرفت.

سال تحصیلی جدید در استان البرز با حضور بیش از۴۸۰ هزار دانش آموز در ۱۷ هزار کلاس درس آغاز شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha