۸ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۴۷
کد خبر: 85216084
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰طرح عمرانی در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی شد

۸ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۴۷
کد خبر: 85216084
۱۰طرح عمرانی در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی شد

ساری - ایرنا - همزمان با هفتمین روز گرامیداشت هفته دولت ۱۰ طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در شهرستان قائمشهر کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش ایرنا ، فرماندار شهرستان قائمشهر چهارشنبه در این مراسم گفت : این طرح ها شامل پنج طرح عمرانی، چهار طرح خدماتی و یک طرح فرهنگی است که با سرمایه ای بیش از ۷۷۰ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.

جواد مولایی افزود: کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی به طول ۹۳ متر و اعتبار بالغ بر ۹میلیارد ریال در شهر ارطه به بهره برداری رسید و همچنین عملیات اجرایی پارک شهرداری با پیش بینی اعتبار ۱۵ میلیارد ریال آغاز شده است.

وی ادامه داد: در شهرداری قائمشهر سه طرح افتتاح و کلنگ زنی شد که این طرح ها شامل آغاز عملیات اجرایی میدان شهرداری به همراه تملک املاک و تعریض بخشی از ملک اداره فنی و حرفه ای با اعتبار بیش از ۳۰۰میلیارد ریال و تملک ۹ پلاک با کاربری پارکینگ با اعتبار ۳۶۸ میلیارد ریال است.

فرماندار قائمشهر گفت: همچنین سرای محله پارک مادر با اعتبار ۱۲میلیارد ریال افتتاح شد.

وی به افتتاح ۲ طرح دامپزشکی اشاره کرد ، افزود: داروخانه دامپزشکی با هزینه چهار و نیم میلیارد ریال و اشتغال ۲ نفر به صورت مستقیم و مرکز مایه کوبی دامپزشکی هم با اعتباری بالغ چهار میلیارد ریال و اشتغال ۲ نفر در ساروکلا به بهره برداری رسید.

فرماندار قائمشهر گفت: ۲ باشگاه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha