استاندار خراسان رضوی:تحقق شعار سال مشارکت مردم در انتخابات را رقم می زند

مشهد-ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: شعار سال ماهیت اقتصادی دارد از این رو تحقق شعار "مهار تورم و رشد تولید" موجب افزایش مشارکت مردم در انتخابات خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، یعقوبعلی نظری روز پنجشنبه در اجلاس معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور در مشهد افزود:برای مشارکت سیاسی باید دعوت عملی کرد و دعوت عملی نیز همین تمرکز بر شعار سال و خدمت جهادی به مردم است و همین دعوت عملی برای مشارکت انتخابات است که پاسخ می دهد.

وی ادامه داد: رشد تولید نیز در همه ابعاد و مولفه های خود می تواند در کاهش تورم و بهبود فضای کسب و کار تاثیر مثبت بگذارد.

استاندار خراسان رضوی گفت: مشارکت حداکثری و دعوت مردم به انتخابات، کارهای تبیینی و همان جهاد تبیین را نیز می طلبد یعنی باید واقعیتها بیان شود، دشمن به دنبال برجسته سازی مشکلات است تا مردم را ناامید کند، اینجا وظیفه ماست که با فعالیتهای مثبت، خدمت صادقانه و روبه جلو برای حل مسایل و البته تبیین آنها در عرصه رسانه ای از تحقق هدف دشمن جلوگیری کنیم.

استاندار خراسان رضوی:تحقق شعار سال مشارکت مردم در انتخابات را رقم می زند

نظری افزود: ارتباط با احزاب، گروه ها، تشکلها و حضور بین لایه های مختلف مردم نیز باید در راستای تبیین اقدامات انجام شده مد نظر قرار گیرد.

وی اضافه کرد: برگزاری سالم، پرشور و ایمن انتخابات وظیفه خاص وزارت کشور و همکاران در استانداری های سراسر کشور است.

استاندار خراسان رضوی گفت: امسال با وجود گرفتاری های متعدد، موضوع انتخابات را به عنوان ماموریت نخست استانداری به سرانجام خواهیم رساند اما تاکید می کنیم نباید از موضوعات اقتصادی و زیرساختی نیز غافل شد.

اجلاس ۲ روزه معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور که از دیروز در مشهد در حال برگزاری است امروز پنجشنبه پایان می یابد.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند امسال برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha