۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۱:۰۵
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 85108229
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آژیر هشدار در شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف غزه به صدا درآمد

تهران - ایرنا - رسانه‌های فلسطینی از به صدا درآمدن آژیر هشدار در شهرک های صهیونیست نشین هم مرز با نوار غزه خبر دادند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، دقایقی قبل آژیرهای هشدار در شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه به صدا درآمد.

خبرگزاری شهاب نیز در خبری فوری اعلام کرد که اکنون آژیرهای هشدار در شهرک های صهیونیست نشین هم مرز با نوار غزه به صدا درآمده است.

شبکه الجزیره قطر نیز از شلیک موشک از نوار غزه به سمت شهرک های صهیونیست نشین در سرزمین های اشغالی خبر داد.

هنوز جزییات بیشتری در این باره منتشر نشده است .

از روز سه شنبه جنگنده‌ - بمب افکن های رژیم صهیونیستی نوار غزه را هدف حملات سنگین خود قرار دادند که در جریان آن تاکنون ۲۳ فلسطینی از جمله چند کودک و زن و ۴ فرمانده ارشد گروهان‌های قدس (سرایا القدس) شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین شهید شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که ۱۳۳ نقطه از نوار غزه را آماج حملات شدید خود قرار داده است.

گروه‌های مبارز فلسطینی نیز در اقدامی تلافی‌جویانه در چندین نوبت تل آویو و دیگر بخش‌های سرزمین‌های اشغالی به ویژه جنوب اسرائیل را آماج حملات موشکی و راکتی قرار دادند که در جریان آن تاکنون ۱۶ صهیونیست زخمی شدند که حال بسیاری از آنان وخیم گزارش می‌شود.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از عصر چهارشنبه تاکنون گروه‌های فلسطینی ۴۶۹ راکت و موشک به سوی سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده‌اند که خسارت مالی زیادی را به بار آورده است.

جنگنده‌ - بمب افکن های رژیم صهیونیستی بامداد امروز در تازه‌ترین جنایت خود ساختمانی مسکونی را در خان یونس واقع در جنوب نوار غزه بمباران کردند که در نتیجه آن ۳ فلسطینی از جمله یکی از فرماندهان سرایا القدس به همراه برادرش به شهادت رسیده و شماری دیگر زخمی شدند.

در جریان حملات روز چهارشنبه و بامداد پنجشنبه صهیونیست‌ها به مناطق مختلف نوار غزه نیز تا بدین لحظه ۸ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند و شمار شهدای غزه به ۲۳ نفر رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha