شکست عجیب بانوان شهرداری سیرجان مقابل قعرنشین لیگ برتر

کرمان - ایرنا - تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور با نتیجه ۲ بر یک مقابل بادرود تهران قعرنشین جدول رده بندی شکست خورد تا عجیب ترین نتیجه هفته رقم بخورد و حرف و حدیث ها در مورد این تیم شدت بگیرد.

به گزارش ایرنا، پس از برکناری مریم جهان‌نجاتی سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان میان بازیکنان این تیم دودستگی افتاد، عده ای مخالف و عده ای موافق این تغییر در کادر فنی این تیم بودند به نحوی که عده ای علنی میان بازیکنان اختلاف می انداختند و آنان را تشویق به اعتصاب می کردند.

باوجود تمامی حرف و حدیث هایی که در مورد اعتصاب بازیکنان، پیش از بازی عصر امروز بانوان شهرداری سیرجان و بادرود تهران یعنی تیم قعرنشین جدول رده بندی لیگ برتر بانوان فوتبال کشور مطرح می‌شد، تمامی نگاه ها به این بازی بود که آیا سیرجانی های ناراضی در این رقابت با چه شیوه ای به میدان خواهند رفت.

حالا شکست ۲ بر یک تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان که تیم سوم جدول رده بندی لیگ برتر بانوان کشور محسوب می شود و در مسیر قهرمانی در رقابت با تیم خاتون بم نماینده دیگر استان کرمان و سپاهان اصفهان در این بازی ها است، این شکست درست در هفته ای که این تیم با تغییر سرمربی همراه بوده، از نگاه عده ای عجیب به نظر می‌رسد.

در چنین شرایطی امید می رود که مسئولان هرچه سریعتر آرامش را به تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان که سال گذشته نماینده ایران در مسابقات آسیایی نیز بوده، بازگردانند تا دست این تیم از جام قهرمانی کوتاه‌تر از گذشته نشود.

فعالیت مهدیه آمیغی سرمربی جدید شهرداری سیرجان با این شکست تلخ در یک بازی خانگی آغاز شد اما امید می‌رود که این بازیکن و عضو کادر فنی سابق شهرداری سیرجان، در ادامه کار با رفع نقاط ضعف تیم، چهره تیمی مدعی از شهرداری در ادامه فصل ارائه کند.

خاتون بم دیگر نماینده استان کرمان نیز عصر امروز در یک بازی خارج از خانه مقابل زارع باتری سنندج با سه گل به برتری رسید تا سیرجانی‌ها به قهرمانی نزدیک‌تر از گذشته شوند. در این مسابقه زهرا قنبری ۲ گل و نگین زندی یک گل برای بمی‌ها به ثمر رساندند.

پس از بازی های این هفته، تیم فوتبال خاتون بم با ۴۰ امتیاز در صدر، سپاهان اصفهان با ۳۶ امتیاز دوم و شهرداری سیرجان با ۳۱ امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار گرفته اند و بادرود تهران نیز با این پیروزی ۶ امتیازی شد و با جدا شدن از قعر جدول به رتبه نهم لیگ برتر بانوان صعود کرد.

مریم جهان‌نجاتی سرمربی پیشین تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان نیز طی روزهای اخیر با حکم رییس فدراسیون فوتبال کشور به عنوان مربی فوتبال زیر ۲۰ سال دختران ایران معرفی شد، جهان‌نجاتی چندی پیش از هدایت تیم باشگاهی شهرداری سیرجان کنار گذاشته شد و این تصمیم، حواشی زیادی را به دنبال داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha