مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان: جهاد تبیین ابزار مقابله با جنگ ترکیبی دشمن است

سمنان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت:جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری بهترین راهکار مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان در شرایط کنونی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرشید فلاح روز دوشنبه در نشست کارگروه جهاد تبیین وابسته به شورای فرهنگ عمومی استان سمنان، توجه به جهاد تبیین را برای کشور و نظام بسیار حیاتی و مهم خواند و گفت: اگر به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین عمل می شد شاهد حوادث اخیر در کشور نبودیم.

وی خاطرنشان کرد: تحقق جهاد تبیین در شرایط کنونی کشور راهکار اصلی و کلید مشکلات جاری کشور است که باید جدی تر به آن توجه و عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی از سوی دشمنان با یک جنگ ترکیبی، رسانه ای و چندبعدی مواجه است اظهار داشت: برای مقابله با این توطئه های دشمنان راهی جز توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در تحقق جهاد تبیین نیست.

فلاح بیان کرد: تمام بخش های کشور در مقابل این توطئه قرار دارند، اما بخش فرهنگ بیشتر در معرض تهاجم دشمنان قرار دارد و اهالی فرهنگ و رسانه باید در برابر این توطئه هوشیارتر و آماده تر باشند تا هوشیارانه این توطئه را خنثی کنند.

وی با بیان اینکه فرزندان این مرز و بوم امروز تحت تاثیر رسانه های بیگانه قرار دارند گفت: از این نظر در شرایط خاصی قرار داریم و باید برای مقابله با این مساله با شناخت بیشتر و موثرتر حرکت کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر ضرورت حرکت با نگاه جهادی، انقلابی، عقلانی باید مورد توجه فعالان فرهنگی باشد گفت: در این عرصه باید با آگاهی، رو به جلو قدم برداشت و فعالیت و وظیفه این کارگروه نیز تبیین اهداف و این برنامه ها برای تحقق اهداف مد نظر رهبر معظم در خصوص جهاد تبیین است.

اولین نشست کارگروه جهاد تبیین وابسته به شورای فرهنگ عمومی استان سمنان با حضور نمایندگان دستگاههای فرهنگی در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha