امام جمعه سمنان: جهاد تبیین با تولید محتوای فاخر در بیانیه‌ گام دوم انقلاب دنبال شود

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: تولید محتوا و آثار هنری فاخر به منظور اقناع افکار عمومی و تحقق جهاد تبیین در بیانیه‌ گام دوم انقلاب اسلامی مورد توجه باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی روز چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان ابراز داشت: دشمن از طریق شکاف در حوزه فرهنگ به دنبال پیشبرد اهداف شوم خود است و باید در این حوزه با تولید محتوای فاخر هوشیارانه عمل کرد و در اقناع افکار عمومی گام برداشت.

وی ادامه داد: فرهنگ مقوله مهمی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه جهاد تبیین است و باید این مهم به صورت ویژه مورد توجه قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مطیعی تصریح کرد: رصد و پایش شکاف‌های جامعه از بسیاری از مشکلات کشور جلوگیری می‌کند و شورای فرهنگی باید جامعه را رصد و برای رفع آنها تلاش شود.

امام جمعه سمنان با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب افزود: فرهنگ ایرانی اسلامی باید در جهان نشر یابد و همه در تحقق این راهبرد مسوول هستند.

وی بیان کرد: عملیاتی کردن شعار «ما می‌توانیم» از افتخارات دولت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور کشور است که البته دولت برای تحقق این راهبرد هزینه کرده و می‌کند.

امام جمعه سمنان بیان کرد: جلسه‌های فرهنگ عمومی مهم است و باید مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو شورای فرهنگی در این شورا حضور پررنگ و فعال داشته‌باشند.

ارتقای سواد رسانه‌ای ضرورت مقابله با دشمنان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: به ازای هر ۲ هزار نفر در استان یک تشکل فعال وجود دارد که ظرفیتی ارزشمند است.

احمد ریواده بیان کرد: ارتقای سواد رسانه‌ای لازمه جامعه امروز است و باید این راهبرد مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان یادآور شد: ارتقای سواد رسانه‌ای و توجه به حوزه فرهنگ نقشه شوم دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان حضور داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha