۲۶ آذر ۱۴۰۱، ۸:۳۷
کد خبر: 84972073
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خودزنی اسرائیل

۲۶ آذر ۱۴۰۱، ۸:۳۷
کد خبر: 84972073
خودزنی اسرائیل

تهران - ایرنا- نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به سمت عناصر امنیتی این رژیم در کرانه باختری رود اردن آتش گشودند.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم، رسانه های رژیم صهیونیستی فاش کردند که تعدادی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به اشتباه به سمت عناصر امنیتی این رژیم در نزدیک شهرک صهیونیست نشین "عوفرا" در شمال شرقی رام الله در کرانه باختری تیراندازی کردند.

به گفته این رسانه ها، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی گمان کرده اند که عناصر امنیتی این رژیم، شهروندان فلسطینی هستند که سنگ پرتاب می کنند.

در همین حال، روستای بورین در شهر نابلس در کرانه باختری نیز طی شب گذشته تا بامداد امروز شنبه صحنه درگیری بین فلسطینی ها و نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی بود.

در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن عملیات ضد صهیونیستی در طول ماه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است؛ به گونه‌ای که سران سیاسی و نهادهای نظامی و امنیتی این رژیم به ناتوانی خود در مقابله با این عملیات‌ها اذغان کرده و درباره گسترش آن هشدار می‌دهند.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha