۳۹ خودروی خارجی اموال تملیکی فروش رفت

تهران- ایرنا- رمزگشایی پیشنهادهای مزایده سراسری و الکترونیکی اموال منقول شماره ۲۶۳ سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد که ضمن ثبت رشد ۴۹ درصدی برای این مزایده، ۳۹ خودروی خارجی اموال تملیکی فروش رفت.

به گزارش ایرنا از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، جلسه رمزگشایی پیشنهادهای ارائه شده در مزایده سراسری و الکترونیکی اموال منقول شماره ۲۶۳ با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت سازمان و معاون دادستان تهران برگزار شد.

در این زمینه «سید عبدالمجید اجتهادی» مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: در این مزایده الکترونیک که ۳۰ استان در آن شرکت داشتند اقلامی از جمله خودروهای سواری باقی‌مانده خارجی از مزایده های فوق العاده شماره های ۵۶۵ و ۵۶۶، مواد شیمیایی، اقلام صنعتی، رایانه، لوازم خانگی، ابزارآلات و ماشین آلات خودرویی و صنعتی در یک‌هزار و ۴۶۴ دسته کالایی در معرض خرید مزایده گذاران قرار گرفته بود که مبلغ آنها ۸۷۳ میلیارد تومان است.

وی افزود: مبلغ پایه دسته کالای فروش رفته ۴۰۶ میلیارد تومان و مبلغ پیشنهادی این مزایده ۶۰۷ میلیارد تومان اعلام شده بود که رشد ۴۳ درصدی را در این حوزه شاهد هستیم.

به گفته اجتهادی، در این مزایده الکترونیکی، خودروهای باقی مانده از دو مزایده پیشین فوق العاده خودروهای رسوبی، تعداد ۳۹ دستگاه خودرو با مبلغ پایه ۱۱۵ میلیارد تومان عرضه شد که کل آن به ارزش ۱۴۲ میلیارد تومان به فروش رفت که رشد ۲۳ درصدی نسبت به مبلغ پایه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha