"فاطمی امین" وزیری پا به میدان و به دنبال حل مشکلات صنعت کشور است

تهران- ایرنا- رییس خانه صنعت و معدن استان لرستان گفت: فاطمی امین وزیری پا به میدان بوده و سابقه نداشته که وزیری خود تا این اندازه به سراغ واحدهای تولیدی و صنعتی رفته و به دنبال حل مشکلات آنها باشد.

حمید رحمان سالاری با بیان اینکه استیضاح وزیر صمت در شرایط کنونی به هیچ وجه به صلاح نیست اظهار داشت: وزیر در حال فعالیت است و اینکه در چنین شرایطی به دنبال استیضاح وی باشند کار اشتباهی است.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر تجربه نشان داده که با این تغییر و تحولات نه‌تنها شرایط بهتر نشده، بلکه بدتر نیز شده چرا که هر کسی دیگر بخواهد روی کار بیاید یک سال باید زمان بگذارد تا زمام کار آن هم نه به صورت کامل در دست بگیرد.

وی ادامه داد: این در حالی است که ما تا الان وزیری نداشتیم که به سراغ واحدهای تولیدی و صنعتی رفته و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار بگیرد و تمام اهتمام خود را برای رفع مشکلات بخش صنعت به خصوص واحدهای مشکل دار بگذارد.

سالاری با بیان اینکه به نظر می‌رسد که استیضاح سیاسی باشد گفت: همچنین در طول این مدت معاونان وزیر به استان‌هایی از جمله لرستان اعزام و ما نیز مسایل خود را مطرح که آنها نیز به آقای فاطمی امین منتقل کرده و در حد توان خود تا اینجا نیز شاهد بودیم که در بخش تولید برخی از مشکلات را حل کردند.

این فعال اقتصادی با بیان اینکه البته نمی‌توان منکر کم و کاستی‌ها شد اظهار داشت: از نظر ما نقاط قوت فاطمی امین بسیار بیشتر از نقاط ضعف شأن می‌باشد و الان وقت مناسبی برای استیضاح نیست.

به گزارش ایرنا،سید رضا فاطمی امین (متولد ۱۳۵۳ در شاهرود) وزیر صنعت، معدن و تجارت در دولت سیزدهم است. او دارای مدرک مهندسی الکترونیک، مهندسی سامانه‌های اقتصادی و اجتماعی و دکترای تخصصی مدیریت راهبردی دانش (در مرحله اخذ دانشنامه) است.

جلسه استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی دولت و مجلس روز سه‌شنبه ۱۰ آبان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha