موافق استیضاح فاطمی‌امین نیستم/ باید فرصت بیشتری به وزیر صمت داده شود

تهران- ایرنا- نماینده تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافق استیضاح فاطمی‌امین نیستم، تاکید کرد: باید فرصت بیشتری به وزیر صمت برای اجرای برنامه‌هایش داده شود.

به گزارش ایرنا، «محمدمهدی مفتح» افزود: هرچند موافق استیضاح وزیر صمت نیستم و آن را امضا نکرده‌ام، اما استیضاح را حق مجلس می‌دانم و یکی از بهترین ابزارهای نظارتی نمایندگان خانه ملت است.

وی گفت: مجلس و دولت باید در جهت حل مسائل مردم به بهترین شکل ممکن همکاری کنند، در این راستا در برخی موارد ممکن است استیضاح وزیر لازم باشد اما در بعضی دیگر از موارد شاید زمان مناسبی نبوده یا اصل استیضاح نادرست باشد.

مفتح تاکید کرد:‌ هدف انجام درست کارها در کشور است و باید همکاری و هماهنگی بین دولت و خانه ملت در جهت اجرای درست امور و حل مشکلات باشد.

وی ادامه‌داد: در این شرایط شاید برخی به این جمع‌بندی رسیده باشند که باید استیضاح انجام شود، اما بنده اعلام می‌کنم که امروز شرایط لازم برای استیضاح فاطمی‌امین وزیر صمت فراهم نیست.

نماینده تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز اولویتی در استیضاح وزیر صنعت وجود ندارد، تصریح‌کرد: باید فرصت بیشتری به وزیر صمت داده شود تا بتواند برنامه‌ها و طرح‌ها خود را پیاده‌سازی و اجرا کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha