خسروی‌فا: فدراسیون‌ها حمایتشان را از کمیته ملی المپیک دریغ نکنند

تهران - ایرنا - رییس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه جامعه ورزش، جامعه سالم و جز مظلوم‌ترین‌ها است و باید تلاش کنیم که با اتحاد و همبستگی ورزش کشور را به هدف نهایی و مقصد اصلی سوق دهیم، گفت: فدراسیون‌ها حمایتشان را از کمیته ملی المپیک دریغ نکنند.

به گزارش ایرنا، محمود خسروی‌وفا امروز (پنجشنبه) در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با اشاره به اینکه امروز اولین جلسه بعد از برگزاری مجمع کمیته ملی المپیک است که تیم جدید و جوان کمیته ملی المپیک آغاز به کار کرد، اظهار داشت: یقینا در این مسیر به کمک و حمایت تمامی فدراسیون‌ها نیازمند هستیم.

وی حمایت فدراسیون‌ها را بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: اگر فدراسیون‌ها خوب کار نکنند مطمئنا کمیته ملی المپیک هم در مسیر موفق قرار نخواهد گرفت و با کمک شما فدراسیون‌ها، می‌توان نتایج بهتری کسب کرد.

خسروی‌وفا همچنین با اشاره به ۵ هزار شهید ورزشکار در کشور، گفت: همه این شهیدان به فرمان رهبر لبیک گفتند و از جانشان گذشتند و در حال حاضر وظیفه همه ما است تا با کمک یکدیگر و با اتحاد بتوانیم کشور را به مسیر سربلندی و موفقیت هدایت کنیم.

رییس کمیته ملی المپیک در خصوص شرایط کنونی کشور در مواجه با فتنه‌های دشمنان گفت: جامعه ورزش، جامعه سالمی است و همواره ورزشکاران تلاش کردند با کسب افتخارآفرینی در میادین مختلف پرچم کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.

خسروی‌وفا با اشاره به ۲۴مهر ماه روز ملی پارالمپیک تصریح کرد: بزرگترین رویداد ورزشی جهان با حضور ۷۰ هزار معلول همانند سال‌های گذشته در روز ملی پارالمپیک برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha