استاندار لرستان: بیش از پنج هزار فرصت شغلی مصوب سفر رییس جمهور به لرستان ایجاد شد

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: براساس اعلام بیمه، بیش از پنج هزار فرصت شغلی از محل اعتبارات و تسهیلات سفر ۱۹ آذر پارسال رییس جمهور به استان ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرهاد زیویار روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری که با حضور محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: کارنامه یکساله دولت در لرستان مطلوب‌ و بیانگر تلاش مستمر است اما هنوز از آن راضی نیستیم چراکه شایستگی مردم بیش از اینها است.

وی اظهار داشت: در سفر پارسال رییس جمهور به لرستان ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی در اختیار استان قرار گرفت و ۱۰ هزار میلیارد تومان برای تسهیلات ریالی مصوب شد که اگرچه در ماه‌های گذشته حجم بالایی از این عدد در اختیار استان قرار داده نشده است ولی طبق گزارش بیمه ماحصل همین اعتبارات و پرداخت آن، بیش از پنج هزار نفر شاغل بیمه شده می باشد.

وی همچنین با گرامیداشت هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی اخلاص، صداقت و کار در نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند و باید الگوی مدیران باشند.

استاندار لرستان همچنین گفت: بهترین فصل آغاز کار دولت در لرستان همراه با سفر سال گذشته رییس جمهور با ۱۷۵ مصوبه و شامل تکمیل طرح های ناتمام، تسهیلات سرمایه گذاری، حمایت از واحدهای تولید صنعتی و خدمت رسانی بود به نحوی که دولت را با سال های قبل خودش متفاوت می کند و این فلسفه خدمت در جمهوری اسلامی است که امروز نباید با دیروز یکسان باشد.

زیویار تصریح کرد: امروز با همدلی نمایندگان و توجه رییس مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری از همدلی برای خدمت در لرستان رقم زده شد چراکه کارها با هم پیش می رود و ظرفیت ها کنار هم قرار می گیرد تا قدمی برای استان برداشته شود.

وی ادامه داد: در این سفر نمایندگان مجلس کنار مدیران اجرایی بوده اند و نسبت به همه مسایل احساس مسوولیت شد که امیدواریم اقدامات مثبتی صورت گیرد و چشم اندازهای مد نظر تحقق یابد.

استاندار لرستان یادآور شد: نقطه مشترک پنج شهرستان لرستان، ضرورت احداث سد معشوره است که امروز با تعصب خاصی مورد توجه قرار گرفت و این نوع توجه، در راستای فلسفه خدمت است که به تقویت رابطه بین دولت و ملت می انجامد.

زیویار همچنین ادامه داد: گفت و گوی رو در روی مسوولان با مردم و حضور در جمع آنان از دیگر نکات مثبت سفر ۲ روزه رییس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه به لرستان بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha