یازدهمین سفر استانی رییس‌جمهور و پیگیری دستاوردهای آن برای لرستان

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور جمعه ۱۹ آذرماه ۱۴۰۰ به همراه برخی از وزرا و اعضای هیات دولت در یازدهمین سفر استانی خود وارد فرودگاه خرم‌آباد در استان لرستان شد.

وزرای جهاد کشاورزی، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور، برخی معاونان وزرا و روسای سازمان های مختلف کشوری، آیت‌الله رییسی را در یازدهمین سفر استانی همراهی کردند.

بازدید از کارخانه یخچال‌سازی، دیدار با پرستاران، بازدید از قلعه تاریخی فلک الافلاک، برگزاری جلسات مختلف با نمایندگان کشاورزان، دامپروران و عشایر، حضور در شورای اداری، دیدار با اقشار مختلف مردم و نشست خبری و همچنین بازدید از نمایشگاه نهادهای نظارتی و اطلاعاتی از برنامه‌های سفر یک روزه رییس دولت سیزدهم در یازدهمین سفر استانی به لرستان بود.

همچنین وزرای همراه به عنوان نماینده معین رییس جمهور عازم شهرستان‌های مختلف شدند که سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان بروجرد، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان‌های ازنا و دورود، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور به شهرستان الیگودرز، وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان‌های سلسله و دلفان، وزیر ورزش و جوانان به شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به شهرستان پلدختر در برنامه کاری سفر هیات دولت بود که انجام شد. همچنین وزرای راه و شهرسازی و نیرو نیز در شهرستان های خرم آباد و چگنی حضور یافتند.

خبرنگاران ایرنا ضمن پوشش خبری و تصویری سفر، به بیان مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف از رییس‌جمهور و پیگیری‌های مصوبات سفر پرداخته‌اند که اخبار مرتبط با این رویداد را می‌توانید در این پرونده خبری بخوانید.

برچسب‌ها

اخبار پرونده