دانشجویان چهارم شهریور در مرحله نهایی بیست وهفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور به رقابت می‌پردازند

تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای از برگزاری مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز جمعه چهارم شهریور در دو نوبت صبح و بعدازظهر در دانشگاه های مراکز مناطق ده گانه کشور خبر داد.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا در  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره برگزاری مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۴۰۱ آمده است: به اطلاع راه یافتگان مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور می رساند، المپیاد در صبح و بعدازظهر روز جمعه چهارم شهریور سال ۱۴۰۱ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که دانشجویان باید به این نکات توجه کنند:

۱- برنامه زمان بندی آزمون ها در درگاه مرکز المپیاد به آدرس http://Olympiad.sanjesh.org قابل دریافت است.

۲- آزمون ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۱۴۰۱/۶/۴ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود.

۳- کارت شرکت در آزمون از روز دو شنبه تاریخ ۱۴۰۱/۵/۳۱ فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود راانتخاب کرده اند، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

۴- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابند.

۵- همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «کارت ورود به جلسه آزمون های المپیاد» الزامی است.

۶- منتخبین المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک olympiad@sanjesh.org ارسال کنند.

۷- با توجه به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و به منظور پیشگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.

۸- همراه داشتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از ابتدای ورود به حوزه تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی است.

۹- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می شود.

۱۰- همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و... اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آن ها وجود ندارد.

۱۱- استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. به جز المپیاد رشته روانشناسی که استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

۱۲- به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع است.

۱۳- همراه داشتن موبایل و هر گونه دستگاه های الکترونیکی حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، برگه چرک نویس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام خواهد شد.

۱۴- باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه های مجری ابلاغ شده است.

در این اطلاعیه تاکید شده است: متقاضیان نیز با همکاری و رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله فیزیکی و زدن ماسک، سازمان سنجش و دانشگاه های مجری را در برگزاری مطلوب المپیاد یاری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha