۲۶ تیر ۱۴۰۲، ۱۵:۳۳
کد خبرنگار: 754
کد خبر: 85172773
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

مرحله نهایی بیست وهشتمین المپیاد علمی دانشجویی ۳۰ تیر ماه برگزار می شود

تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای از برگزاری مرحله نهایی بیست وهشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز جمعه ۳۰ تیرماه خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور صبح و بعدازظهر روز جمعه ۳۰ تیر سال ۱۴۰۲ در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور شامل دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.

دانشجویان لازم است به نکات ذیل توجه کنند:

۱-برنامه زمان‌بندی آزمون ها در درگاه مرکز المپیاد به آدرس http://Olympiad.sanjesh.org قابل دریافت است.

۲-آزمون‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود.

۳-کارت شرکت در آزمون از روز سه ‌شنبه ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

۴-زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید.

۵-همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «کارت ورود به جلسه آزمون‌های المپیاد» الزامی است.

۶-منتخبان المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک olympiad@sanjesh.org ارسال کنند.

۷- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

۸-همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و... اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آنها وجود ندارد.

۹-استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. در رشته روانشناسی استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

۱۰-به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع است.

۱۱-همراه داشتن موبایل و هر گونه دستگاه‌های الکترونیکی حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، برگه چرک‌نویس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام می شود.

متقاضیان با همکاری و رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله فیزیکی، این سازمان و دانشگاه‌های مجری را در برگزاری مطلوب المپیاد یاری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha