۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰:۵۲
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 84748395
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

گروه فلسطینی: رژیم صهیونیستی در فلسطین جایی ندارد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰:۵۲
کد خبر: 84748395
گروه فلسطینی: رژیم صهیونیستی در فلسطین جایی ندارد

تهران- ایرنا- شاخه نظامی «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» سه‌شنبه شب با اعلام اینکه رژیم صهیونیستی باید بداند که در فلسطین جایی ندارد تاکید کرد که قدرت مقاومت تا شکست اشغالگران ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری معا فلسطین، گردان‌های شهید «ابوعلی مصطفی» شاخه نظامی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در بیانیه ای اعلام کردند که به ‌دقت رفتار اشغالگران اسرائیلی و تهدیدات واهی آنها را رصد می‌کنند و دست آن‌ها برای پاسخ به هرگونه تجاوز علیه ملت فلسطین روی ماشه است.

در این بیانیه آمده است: همزمان با اعلام رژیم اشغالگر مبنی بر آغاز مانور «ارابه‌های آتش»، نیروهای ما در ترکیب‌های مختلف نظامی با تمامی جناح‌های نظامی مقاومت در آماده باش هستند.

گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی افزوده است: نیروهای مقاومت فلسطین در نبرد «شمشیر قدس» توانستند معادلات خود را به رژیم صهیونیستی تحمیل کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: جناح‌های مقاومت و در رأس آن ها گردان‌های ابوعلی مصطفی یک سیستم نظامی یکپارچه را تشکیل دادند که می تواند تجاوزات اشغالگر را مهار و معادلات جدیدی را بر آن تحمیل کنند.

گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی در پایان گفته است که رژیم اشغالگر باید بداند که در سرزمین ما جایی ندارد و قدرت مقاومت تا شکست اشغالگران ادامه خواهد یافت و چاره‌ای جز ترک خاک ما یا مرگ در سرزمین ما ندارد.

پیش تر گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای مشترک در سالروز نبرد شمشیر قدس اعلام کرد بودند که این نبرد موازنه بازدارندگی با رژیم اسرائیل را ایجاد و معادلات تازه‌ای را برقرار کرد.

به دنبال بالا گرفتن موج تظاهرات و درگیری‌ها و نیز حملات شهادت طلبانه فلسطینی‌ها علیه نیروهای نظامی اسرائیل در ایام ماه مبارک رمضان گذشته، سران این رژیم یکسری اقدامات و لفاظی‌ها را در دستور کار قرار دادند که نشان می‌دهد شیرازه فکری اتاق‌های فکر این رژیم را به هم ریخته است که اعلام قصد ترور رهبران حماس از جمله یحیی السنوار از جمله این موارد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha