۴ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۳:۰۴
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84306858
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

حماس: جنایت‌های رژیم اشغالگر ما را از ادامه مقاومت باز نخواهد داشت

تهران-ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به ادامه جنایات رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی و مسجدالاقصی گفت که جنایت‌های رژیم اشغالگر باعث انصراف ملت فلسطین از ادامه مبارزه نخواهد شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از فلسطین الیوم، «فوزی برهم» سخنگوی جنبش حماس امروز در سخنانی گفت که گروه‌های مقاومت با همه توان خود از قدس و مسجد الاقصی و حقوق و آزادی ملت فلسطین دفاع خواهد کرد؛ حال هزینه آن هر چه می‌خواهد باشد.

فوزی برهوم افزود: پاسخ مقاومت به جنایات در چارچوب شکسته شدن معادلات رژیم صهیونیستی است؛ رژیمی که مسئول همه عواقب و تبعات استمرار حملات و تجاوزات است.

سخنگوی حماس به رژیم اشغالگر درباره تشدید حملات و تجاوزات و یا هرگونه حماقت در حق اهالی قدس و مسجد الاقصی هشدار داد و گفت که ما این رژیم را مسئول پیامدهای اقدامات تحریک آمیز نژادپرستانه نظامیان و شهرک نشینان در حق فلسطینیان ساکن قدس می دانیم.

بیت المقدس و برخی دیگر شهرهای فلسطین روز گذشته شاهد درگیری نظامیان صهیونیست با تظاهر کنندگان و نمازگزاران فلسطینی در اعتراض به ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه مسجد الاقصی و فلسطینیان بود.

در درگیری شدید پنجشنبه شب نظامیان صهیونیست و شهرک نشینان این رژیم با جوانان فلسطینی در قدس اشغالی 105 فلسطینی زخمی شدند.

بامداد امروز (جمعه) هم چندین راکت از غزه به سمت شهرک های صهیونیست نشین در جنوب فلسطین اشغالی شلیک شد و رژیم صهیونیستی مواضع مقاومت و نوار غزه را هدف حملات توپخانه ای و هوایی خود قرار داد.

«گردان‌های شهید ابوعلی» شاخه نظامی گروه مقاومت «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» مسئولیت حملات راکتی دیشب و بامداد امروز به جنوب فلسطین اشغالی و شهرک‌های مجاور غزه را پذیرفت.

گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای در واکنش به تجاوزات اشغالگران صهیونیست علیه فلسطینیان تاکید کردند که قدس و مسجد الاقصی خط قرمز هستند و حرف آخر را مقاومت خواهد زد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha