۲۴ اسفند ۱۴۰۰، ۱۱:۵۰
کد خبر: 84684476
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

محور کندوان از جنوب به شمال بازگشایی شد

۲۴ اسفند ۱۴۰۰، ۱۱:۵۰
کد خبر: 84684476
محور کندوان از جنوب به شمال بازگشایی شد

نوشهر - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چالوس از بازگشایی محور کندوان خبر داد و گفت که تردد خودرویی از سمت جنوب به شمال در این مسیر ارتباطی برقرار شده است .

به گزارش ایرنا ، محور کندوان شنبه هفته جاری به خاطر رانش زمین  در محدوده پل زنگوله و  فرونشستزمین بسته شده بود.

مهدی صفایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با هماهنگی های به عمل آمده با مسوولان آزاد راه ، پلیس راه ناجا و نیز اداره کل راهداری استان البرز ، این محور حوالی ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز از سمت جنوب به شمال بازگشایی شد.

وی گفت که اکنون خودروها پس از گذر از تونل البرز راهی قطعه ۲ آزاد راه تهران - شمال می شوند تا بقیه مسیر را طی کنند. 

قطعه ۲ آزاد راه تهران - شمال به طول حدود ۲۲ کیلومتر از شهرستانک تا پل زنگوله امتداد دارد که هنوز افتتاح نشده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس همچنین در مورد تردد خودروها از سمت شمال به جنوب نیز گفت : پیمانکار از دو روز پیش عملیات ترمیم و ایمن سازی این نقطه را آغاز کرد ولی این مسیر بسته هم قرار است با نصب نیوجرسی ، چراغ خطر و دیگر تجهیزات ایمنی بازگشایی شود.

جاده کندوان با قدمت حدود ۸۸ ساله ، ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که نیمی مربوط به حوزه جغرافیایی استان مازندران و بقیه آن نیز جزو استان البرز است. طبق آمارهای رسمی روزانه دستکم ۳۵ هزار دستگاه خودرو در این جاده تردد می کنند. 

براساس آخرین گزارش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ، محور هراز تا پایان روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه به خاطر انجام عملیات ایمن سازی و تعمیرات مسدود است و تردد خودروها از محور سواد کوه برقرار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha