۲۶ اسفند ۱۴۰۰، ۱۷:۵۹
کد خبر: 84688437
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مسیر شمال به جنوب جاده کندوان بازگشایی شد

۲۶ اسفند ۱۴۰۰، ۱۷:۵۹
کد خبر: 84688437
مسیر شمال به جنوب جاده کندوان بازگشایی شد

نوشهر - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس از عملیات ایمن سازی نقطه رانشی محدوده پل زنگوله جاده کندوان خبرداد و گفت: با ایمن سازی این نقطه رانشی، تردد خودروها از شمال به جنوب جاده محور کندوان هم برقرار و مسیر مورد نظر بازگشایی شد.

به گزارش ایرنا، محور کندوان شنبه هفته جاری به خاطر رانش زمین  در محدوده پل زنگوله و  فرونشست زمین بسته شده بود و مسیر جنوب به شمال این شبکه ارتباطی روز سه شنبه هفته جاری با هماهنگی پلیس راه ناجا و اداره کل راهداری استان البرز با استفاده از مسیر جایگزین قطعه ۲ آزاد راه برقرار شد؛ به عبارتی خودروهای در حال گذر از جنوب به شمال پس از گذر از تونل البرز راهی قطعه ۲ آزاد راه می شوند و سپس ادامه مسیر را از جاده قدیم کندوان  طی می کنند.

مهدی صفایی روز پنجشنبه  به خبرنگار ایرنا گفت : هم اکنون مسیر شمال به جنوب جاده کندوان دقایقی پیش برای تردد وسایل نقلیه از چالوس به کرج باز شد .

این مسوول اظهار داشت :عملیات ایمن سازی این نقطه رانشی تا حدودی که امکان تردد یکطرفه از شمال به جنوب برقرار شود ، انجام گرفته است؛ منتهی ایمن سازی اساسی برای برقراری دو طرفه تردد خودروها از این نقطه  زمانبر است و امیدوارم طی روزهای آینده با توجه به شلوغی جاده  در آستانه نوروز این عملیات به طور اساسی انجام گیرد   

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس گفت: هم اکنون براساس گزارش‌های رسیده ترافیک از جنوب به شمال در جاده کندوان سنگین و پرحجم است  

جاده کندوان با قدمت حدود ۸۸ ساله ، ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که نیمی مربوط به حوزه جغرافیایی استان مازندران و بقیه آن نیز جزو استان البرز است. طبق آمارهای رسمی روزانه دستکم ۳۵ هزار دستگاه خودرو در این جاده تردد می کنند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha