حقی: ملی پوشان دوچرخه سواری از ترکیه راهی قهرمانی آسیا می شوند

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: نفرات اعزامی به بازی های قهرمانی آسیا از ترکیه راهی تاجیکستان می شوند تا در این رقابت ها به میدان بروند.

علیرضا حقی در روز یکشنبه گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود:‌ آخرین مرحله اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان جهت حضور در رقابت‌های جاده قهرمانی آسیا از امروز آغاز شده و تا بیست و سوم اسفند ادامه دارد.

وی ادامه داد: ملی پوشان در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند در اردوی ترکیه به مصاف رقبای تمرینی خود می‌روند و بعد در روزهای ابتدایی فروردین از آنتالیا به شهر دوشنبه تاجیکستان اعزام می‌شوند تا در رقابت‌های جاده قهرمانی آسیا به میدان برود.
مربی تیم ملی دوچرخه سواری خاطرنشان کرد: این مسابقات از پنجم فروردین آغاز می شود که تیم ایران در رده سنی بزرگسالان چهار ورزشکار، در رده زیر ۲۳ سال سه ملی پوشان و در رده جوانان نیز یک نماینده خواهد داشت.  

حقی در خصوص شرایط تیم یادآور شد: تیم بزرگسالان ما در شرایط خوبی است و عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش گذاشته است. با توجه به اینکه در دو سال اخیر در هیچ رویدادی شرکت نکرده ایم اما عملکرد آنها را مطلوب ارزیابی می کنم و امیدوارم در تاجیکستان هم بتوانیم توانمندی های خود را به نمایش بگذاریم.

وی به نفرات امید و جوانان هم اشاره کرد و افزود: تیم امید ما هم از نفرات شایسته ای تشکیل شده و همین مساله به رده سنی جوانان نیز باز می گردد، تنها موضوع در رده جوانان به عدم تجربه کافی باز می گردد که امیدوارم این مساله بر روی روند کار ما اثر منفی نگذارد.  

گفتنی است رقابت‌های جاده قهرمانی آسیا از ۵ تا ۹ فروردین ماه سال آینده در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار خواهد شد.

رکابزنان کشورمان قبل از حضور در این مسابقات در ۲ رویداد تک مرحله‌ای به میزبانی کشور ترکیه حضور یافته و پس از آن راهی تاجیکستان می‌شوند تا با تیم‌های آسیایی به رقابت بپردازند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha