دوچرخه‌سوار المپیکی: از تجربه توکیو در بازی‌های آسیایی استفاده می‌کنم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت:‌ حضور در بازی‌های المپیک توکیو تجربه خوبی بود و به طور حتم این تجربه در بازی‌های آسیایی در عملکردم تاثیرگذار خواهد بود.

سعید صفرزاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود:‌ سالی که گذشت برای همه ما با شرایط خاصی همراه بود چرا که ویروس کرونا و مشکلاتی که ایجاد شد تا حدودی وضعیت و آینده مبهمی را پیش روی همه گذاشت. 

وی ادامه داد: در سال گذشته، روزهای خوب و بدی را تجربه کردیم،‌ البته برای من یک خاطره خوش رقم خورد و آن حضور در بازی‌های المپیک بود که در دنیای حرفه‌ای ورزش ما فراموش نشدنی است. المپیک میدانی متفاوت است و ورزشکار با فضایی دیگر آشنا می‌شود. تجربه‌ای که من در توکیو کسب کردم بسیار مفید بود و در کل باید گفت حس خوبی را به ورزشکار القا می‌کند.

رکابزن ملیپوش کشورمان تاکید کرد: در بحث ورزشی در سال ۱۴۰۰ از عملکردم راضی هستم اما باید توجه داشت که در المپیک نقطه ضعف‌هایی داشتیم که باید حل شود. بحث‌های مختلفی که بیشتر معطوف به مسایل مالی است و امیدوارم مدیران ورزش و فدراسیون نگاه حمایتی بیشتری نسبت به ورزشکاران داشته باشند.  

صفرزاده به رقابت‌های سال آینده هم اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین رویدادی که باید در آن حضور داشته باشیم، بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو که شهریور ماه قرار است برگزار شود. در حال حاضر به شدت درگیر تمرین هستم تا با آمادگی کامل در این مسابقات حضور یابم و امیدوارم بتوانم برای کشورمان افتخار آفرین باشم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha