استاندار: درب‌های ریموت‌دار اتاق مدیران تهران باید جمع شود

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: درب‌های ریموت‌دار اتاق مدیران این استان باید جمع شود و مدیران در هر ساعت از شبانه روز میزبان مردم باشند.

به گزارش ایرنا، محسن منصوری روز شنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان اظهار داشت: طبیعی است دولتی می آید و دولت می رود و تغییر رویکرد اتفاق می افتد و گردش نخبگان انجام می گیرد.  

وی افزود: مدیریت کشور همچون ورزش دو امدادی است؛ یعنی مسیر قبلی را باید ادامه و سرعت دهیم و در نهایت اصلاح و تکمیل کنیم.  

منصوری با بیان اینکه کار کرده و نکرده زیاد داریم، گفت: میزان خدمات در شهرستان بهارستان با جمعیت ۸۰۰ هزار نفری به پای نرخ رشد نرسیده است اما باید مراقب باشیم با صحبت زیاد در مورد کاستی ها و خدمات انجام نشده، فضای یاس وناامیدی در کشور ایجاد نکنیم.  

استاندار تهران گفت: در مدیریت به یک کار جهادی نیاز داریم و باید دولت را کمک کنیم؛ چراکه دولت روز تعطیل ندارد و همه باید کمک کنیم و شیوه حکمرانی را در کشور تغیییر دهیم و مردم را در کنار خود ببنیم.  

منصوری با بیان اینکه باید فرزندان انقلابی را تقویت کنیم تاکید کرد: رویکرد دولت سیزدهم، مردمی بودن است که باید تقویت و کار باید ۲۴ ساعته با برنامه ریزی و مدیریت شود.  

وی بیان کرد: فرماندار باید پشت میز نشین نباشد و درب فرمانداری باید بر روی همه باز باشد و اتاق های ریموت دار جمع شود.

استاندار تهران گفت: مردم شهرستان بهارستان با تمام کاستی ها آبرومندانه زندگی می کنند و مدیران باید آبروداری کنند و نباید بگذاریم سرمایه های اجتماعی یک کشور به خاطر خطای یک مسئول به تاراج برود.

منصوری شاخصه مهم انتخاب فرماندار را بومی بودن دانست و خاطرنشان کرد: مدیران بومی چون دلسوز و در کنار مردم هستند و ظرفیت‌ها را می شناسد، این ظرفیت ها را آزاد می کنند که این راهبرد برای شهرستان خوب است.

وی با بیان اینکه مردم از حرف خسته شده اند و مرد عمل می خواهند، ادامه داد: هم اینک فرصت طلایی در کشور ایجاد شده است و باید این فرصت را قدر بدانیم و با تمام توان و ظرفیت، مشکلات را حل کنیم.

به گزارش ایرنا، "عبدالله نوحی" در مراسمی با حضور استاندار تهران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان معارفه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha