عملیات اجرایی توسعه کاشی بیستون کرمانشاه با ۶۰۰ نفر اشتغالزایی آغاز شد

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی فاز توسعه کاشی بیستون با سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی ۶۰۰ نفر خبر داد.

به گزارش ایرنا، «بهزاد باباخانی» عصر سه شنبه در جلسه توسعه واحد تولیدی کاشی بیستون که با دستور کار رفع موانع این واحد تولیدی روز سه شنبه برگزار شد، افزود: طرح توسعه واحدهای تولیدی موفق یکی از برنامه‌های اولویت دار استان است و دولت حمایت‌های لازم را از این طرح‌ها به عمل خواهد آورد.

وی اظهار داشت: توسعه کاشی بیستون در ۲ مرحله قرار است اجرایی شود و ظرفیت اشتغالزایی برای ۶۰۰ نفر را بطور مستقیم دارد و این جلسه به منظور تامین زیرساخت‌های این پروژه شامل آب، برق و گاز برگزار شده است.  

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: این طرح قرار است در ۲۰ هکتار، در شهرک صنعتی زاگرس و در ۲ فاز ایجاد و به بهره‌برداری برسد.

در این جلسه حیدریان مدیرکل اقتصاد و دارایی، کردستانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، مدیران آب منطقه‌ای، صمت، گاز، برق منطقه‌ای، مدیران کاشی بیستون و سرمایه‌گذاران نیز حضور داشتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه، هزار و ۲۷ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۳۸ هزار و ۴۹۹ میلیارد ریال وجود دارد که ۳۰ هزار و ۲۸۴ نفر در آنها مشغول به کار هستند.

بخش عمده ای از تولیدات واحدهای صنعتی استان کرمانشاه به عراق صادر می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha