۲۶ تیر ۱۳۹۲، ۱۰:۴۶
کد خبر: 80740267
T T
۰ نفر
بيش از 80 درصد واحدهاي صنعتي استان كرمانشاه از نعمت گاز برخوردارند

كرمانشاه - مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه گفت: بيش از 80 درصد واحدهاي صنعتي استان از نعمت گاز برخوردار شده اند.

مهندس 'شاهپور قنبری' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با احداث شهرك صنعتی مرزی قصرشیرین، 16 شهرك صنعتی در استان كرمانشاه وجود دارد و بیشتر آنها از نعمت گاز برخوردارند.

وی با بیان این كه بزودی شهرك های صنعتی شهرستان های پاوه و سرپلذهاب نیز به شبكه گاز متصل خواهند شد، گفت: خطوط لوله شهرك صنعتی پاوه به طول دو كیلومتر است.

مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی استان كرمانشاه، طول خطوط لوله گاز شهرك صنعتی سرپل ذهاب را نیز سه هزار و 200 متر مربع عنوان كرد.

وی اظهار كرد: هم اكنون شهرك های صنعتی فرامان، بیستون، سنقر، كنگاور، صحنه، روانسر و اسلام آباد غرب از سوخت گاز بهره مند هستند.

قنبری در ادامه با اشاره به اینكه در سال ۹۱، ۳۹۹ واحد صنعتی استان به مرحله بهره برداری رسید، گفت: شهرك صنعتی مرزی قصرشیرین نیز در حال احداث است.

وی اعتبار اختصاص یافته به این شهرك را ۳۰ میلیارد ریال از محل مصوبات سفر رهبری عنوان كرد و افزود: تاكنون ۱۲ میلیارد ریال اعتبار آن تخصیص داده شده است.

مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی استان كرمانشاه از احداث مجتمع فناوری و كسب و كار در شهرك صنعتی بیستون خبر داد و اظهار كرد: این مجتمع به واحدهای صنعتی و تولیدی در راستای توسعه اقتصادی، افزایش تولید، افزایش راندمان و رفع مشكلات مشاوره می دهد.

567