بیمارستان سیار فوق تخصصی ۱۲۸ تختخوابی سپاه در کرمانشاه افتتاح شد

کرمانشاه- ایرنا- بیمارستان سیار فوق تخصصی ۱۲۸ تخت‌خوابی دفاع زیست محیطی نیروی زمینی سپاه با رویکرد کووید ۱۹ روز چهارشنبه به مناسبت هفته دولت با حضور فرمانده نیروی زمینی و فرمانده بهداری سپاه، استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا؛ فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین افتتاح این بیمارستان گفت: با توجه به اوج‌گیری مجدد کرونا در استان کرمانشاه، این بیمارستان با درخواست دانشگاه علوم پزشکی استان در محل مرکز بهداری غرب افتتاح و از امروز آماده خدمت‌رسانی است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار «احمد اخوان» افزود: بزرگترین بیمارستان سیار کشور ویژه بیماران کرونایی توسط نیروی زمینی سپاه کرمانشاه افتتاح شده و آماده خدمات‌دهی به مردم است.

وی اظهار داشت: این بیمارستان سیار دارای ۱۲۸ تخت برای بیماران بستری موقت است که برای دریافت رمدسیویر به این بیمارستان ارجاع داده می‌شود.

فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه گفت: این بیمارستان با امکانات و تجهیزات مدرن، طراحی و آماده شده و با وجود دستگاه‌های اکسیژن ساز و بخش‌های مختلف وارد خدمت به بیماران کرونایی شده و به طور رسمی از امروز بیماران بستری موقت را برای تزریق رمدسیویر پذیرش می‌کند.

سردار اخوان افزود: این بیمارستان در ۲ بخش بیمارستان تخصصی سیار برای بستری بیماران کرونایی و درمانگاه تخصصی برای تعجیلی و سرپایی آماده سازی شده است.

به گزارش ایرنا، یک هزار و ۳۵۰ بیمار کرونایی هم اکنون در ۱۹ مرکز بیمارستانی دولتی و بخش خصوصی استان کرمانشاه بستری هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha