مشکلات واحدهای مسکن مهر پاوه باهمکاری مردم و تجمیع ظرفیت‌ها رفع می‌شود

کرمانشاه - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به لزوم تجمیع ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحویل واحدهای باقیمانده مسکن مهر پاوه گفت: موضوع عدم انجام تعهدات جهت تسریع در تحویل واحدها بررسی و با مسببان این اقدام برخورد می‌شود.

به گزارش ایرنا؛ «منوچهر فخری» عصر یکشنبه در جلسه شورای مسکن شهرستان پاوه در سرسرای اجتماعات فرمانداری افزود: از ۶۲۰ واحد مسکن مهر پاوه، ۱۹۲ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده، ۱۹۲ واحد دیگر آماده تحویل و مابقی واحدها نیز بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی اظهار داشت: برای تسریع در انجام امور و رفع مشکلات، امروز مواردی از جمله وضعیت پرداخت سهم آورده مردم، مشکلات تعاونی و تعهدات پیمانکاران بررسی شد و با توجه به تأکید ویژه استاندار کرمانشاه در مسیری اقدام خواهد شد که تمام واحدها در برنامه زمانبندی مناسب و با همکاری مردم، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعاونی ها به ذینفعان تحویل داده شود.

او تاکید کرد: اعتمادسازی و رفع مشکلات بین واحدها و تعاونی ها کار مهمی بوده و از تلاش، زحمات و پیگیری های صورت گرفته نیز برای پیشرفت مطلوب این پروژه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی تلاش های فرماندار، شرکت های تعاونی و پیمانکاران را نیز در ماه های گذشته قابل تقدیر دانست و بیان داشت: پرونده مسکن مهر پاوه در مراجع قضایی برای بررسی میزان قصور افراد ذی ربط در حال پیگیری است و ضمن مشخص کردن افرادی که به موقع به تعهدات خود عمل نکرده اند با هماهنگی واحدها به متقاضیان تحویل می شود.

فخری تصریح کرد: این پروژه توسط یک تیم منسجم در حال پیگیری است و در هر شرایطی و با هر سختی و مشکلاتی که داشته به صورت کامل جهت تحویل به مردم آماده می شود.

کیفیت مسکن مهر پاوه مطلوب است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: شرایط ویژه زمین محل احداث پروژه و توپوگرافی سخت شهرستان سبب شد در جبهه های مختلفی با چندین اکیپ عملیاتی مراحل احداث پروژه مسکن مهر پاوه پیگیری شود و این امر به یقین هزینه های ساخت را چندین برابر نمود چون عملیات های ویژه ای برای خاک‌برداری، تسطیح محوطه، دیوارکشی، راه‌دسترسی، دیوارچینی و سایر موارد انجام شد و کیفیت اجرا نیز تاکنون مطلوب ارزیابی می شود.

وی که برای پیگیری مشکلات مسکن مهر پاوه در این جلسه حضور داشت، تأکید کرد: همه باید با تشریک مساعی و هم افزایی در مسیری گام برداریم تا هر چه سریعتر شاهد رویدادی خوشایند به نام واگذاری کلیه واحدهای مسکن مهر به مردم باشیم.

فخری گفت: برای پایان کار پروژه مسکن مهر مسوولان و اعضای شورای مسکن، شرکتهای تعاونی، پیمانکاران و ناظران هر چه کارهای باقیمانده را با جدیت و اهتمام بیشتری پیگیری کنند.

وی به گزارش فرماندار پاوه اشاره داشت و بیان کرد: بر این اساس تاکنون ۵۵۰ نفر از اعضای شرکت‌های تعاونی مسکن مهر حق عضویت خود را پرداخت و کمتر از ۷۰ نفر در این خصوص تاکنون اقدامی نداشته اند و انتظار داریم حق عضویت اولیه خود را پرداخت کنند زیرا این موضوع یکی از دلایل عدم تحویل به موقع واحدها بوده است و انتظار داریم مردم همکاری بیشتری در پرداخت سهم آورده داشته باشند.

شهرستان مرزی پاوه با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی استان کرمانشاه واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha