فرماندار کنگاور: گشت‌ زنی بسیجیان «محله‌ور» برای تامین امنیت است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کنگاور گفت: یکی از اهداف و ماموریت‌های گشت‌ نیروهای بسیجی «محله‌ور» (رضویون) تلاش در راستای تامین امنیت پایدار در این شهرستان است.

«فرزاد الماسی»   پنج شنبه شب در حاشیه بازدید میدانی بر روند گشت زنی های رضویون بسیج در سطح شهر کنگاور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به نقش گشت‌های رضویون در ایجاد رفاه، امنیت و آسایش مردم اظهار داشت: تعامل بین نیروی انتظامی و سپاه سبب افزایش خدمت به مردم خواهد شد.

فرماندار کنگاور با بیان اینکه نیروهای بسیجی فعال در گشت‌های رضویون شب‌ها اقدام به گشت زنی و حفظ امنیت محله‌ها می‌کنند از آنها به عنوان چشمان بیدار برای ارتقای امنیت یاد کرد و افزود: مردم باید از خدمات و زحمات آنان آگاه و حمایت‌های لازم را به عمل آوردند.

الماسی یادآور شد: باید برای تأمین نیازها و حوائج گشت‌های رضویون و بسیجیانی که در محلات به ایفای نقش می‌پردازند، تلاش کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنگاور نیز در خصوص گشت های رضویون گفت: طرح گشت‌های محله‌محور با همکاری نیروهای بسیج دو حوزه شهری مطهری و امام علی(ع) و در قالب شش تیم پشتیبانی، پیاده و موتوری در راستای پیشگیری از وقوع جرم در حال اجرا است.

سرهنگ علی اصغر اله دانه با عنوان اینکه مردم بسیجی و حامی بسیج هستند، افزود: نباید به افراد فریب خورده و قاچاقچی اجازه داد تا امنیت مردم را از مختل کنند.

وی تاکید کرد: این گشت زنی ها بر اساس نوع فعالیت پایگاه های بسیج در سطح شهر همچنان ادامه دارد.

شهرستان کنگاور با ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =