۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۲۱:۰۳
کد خبرنگار: 2999
کد خبر: 85510241
T T
۶ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ستاد انتخاباتی "مسعود پزشکیان" در استان کرمانشاه آغاز بکار کرد

کرمانشاه - ایرنا - ستاد انتخاباتی "مسعود پزشکیان" در استان کرمانشاه عصر شنبه با برگزاری مراسمی، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس ستاد مرکزی مسعود پزشکیان در استان کرمانشاه با حضور طرفداران این نامزد اظهار کرد: امروز کشور سربلند ما از زخم هایی رنج می‌برد و حضور دکتر پزشکیان در عرصه انتخابات امیدواری برای حل مشکلات را افزایش داده است.

دکتر محمدرضا سعیدی با تاکید بر اینکه جوانان سرمایه ارزشمند کشورمان هستند و توجه به نیازهای آنها ضروریست، افزود:‌ جوانان و نخبگان مشکلاتی دارند که برای رفع آن باید گلایه ها را فراموش کرده و ایران را در مسیر پیشرفت قرار دهیم.

ستاد انتخاباتی "مسعود پزشکیان" در استان کرمانشاه آغاز بکار کرد

رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه امروز مردی از دیار ستارخان، باقرخان، شهریار و شهید باکری برای نجات ایران خود را در معرض رای مردم قرار داده است، گفت: دکتر پزشکیان در صداقت، شجاعت، صراحت کلام زبانزد است، وعده واهی نمی دهد و رویا نمی فروشد و گردنش را پای سخنان خود گرو می گذارد.

ستاد انتخاباتی "مسعود پزشکیان" در استان کرمانشاه آغاز بکار کرد

دکتر سعیدی اظهار کرد: زندگی دکتر پزشکیان در ۲ کلمه عدالت و صداقت خلاصه شده است و این رزمنده دوران جنگ هیچ نقطه سیاهی در کارنامه ندارد؛ او با دانش بالا مدیری توانمند در عرصه اجرایی کشور است که می‌تواند مدیریت کشور را به ریل عقلانیت بازگرداند.

وی با تاکید بر اینکه واگذاری امور به متخصصان و کارشناسان و کرامت زنان از جمله برخی برنامه های دکتر پزشکیان است، گفت: وی سیاست خارجی را به دور از شعار و هزینه برای مردم در مسیر درست هدایت خواهد کرد و در عین حال شایسته گزینی را بدون در نظر گرفتن اقوام و مذاهب مدنظر قرار می دهد.

دکتر پزشکیان اقامت دائم در آمریکا را نپذیرفت

در ادامه این مراسم که همچنان ادامه دارد، دکتر معصومعلی معصومی یکی از جراحان قلب غرب کشور گفت: آشنایی من با دکتر پزشکیان به سال ۱۳۵۲ و در دانشگاه تبریز برمی گردد، آنجا که همه دانشجویان و حتی اساتید دانشگاه برای استفاده از علم وی در نهج البلاغه مشتاق بودند.

وی با بیان اینکه دکتر پزشکیان در جراحی هم از نبوغ خاصی برخوردار است، گفت: سازمان بهداشت جهانی از پزشکیان برای گذراندن دوره مدیریت درمانی دعوت کرد، حتی پیشنهاد اقامت دائم در آمریکا به وی داده شد ولی خدمت در وطن را به همه چیز ترجیح داد.

به گفته وی حل مشکلات اورژانس کشور و رایگان شدن اقدامات فوریتی درمانی برای مردم، طرح پزشک خانواده و تحول سلامت از جمله برنامه هایی است که دکتر پزشکیان در آن نقش موثر داشته است.

ستاد انتخاباتی "مسعود پزشکیان" در استان کرمانشاه آغاز بکار کرد

۶ نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به ترتیب حروف الفبا مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف هستند که از بیستم خرداد تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرایند رای گیری انتخابات فرصت تبلیغات دارند.

انتخابات زودهنگام ریاست‌ جمهوری در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران و همراهان در سانحه هوایی ۳۰ اردیبهشت امسال، برای انتخاب نهمین رییس‌ جمهور روز جمعه هشتم تیر ۱۴۰۳ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

استان کرمانشاه بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۰ روستا دارد.

ستاد انتخاباتی مرکزی مسعود پزشکیان در استان کرمانشاه در بلوار شهید بهشتی کلانشهر کرمانشاه قرار دارد و تاکنون بقیه نامزدهای ریاست جمهوری در این استان ستاد خود را راه اندازی نکرده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha