۱۶ فروردین ۱۴۰۰، ۱۱:۳۱
کد خبر: 84284381
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

وضعیت کرونایی تهران قرمز شد

۱۶ فروردین ۱۴۰۰، ۱۱:۳۱
کد خبر: 84284381
وضعیت کرونایی تهران قرمز شد

تهران- ایرنا- وضعیت کرونایی کلانشهر تهران از رنگ نارنجی به قرمز (بسیار پرخطر) تغییر پیدا کرد.

استاندار تهران روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت از امروز/ ۱۶ فروردین ماه وضعیت کلانشهر تهران قرمز است.

انوشیروان محسنی بندپی افزود: خدمات ضروری حضور کارمندان به نصف کاهش پیدا می‌کند و در سایر اداراتی که خدمات غیرضروری ارائه می‌دهند، دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

وی ادامه داد: هم اکنون ۱۰ شهرستان استان تهران دروضعیت نارنجی و قرمز قرار دارند و لزوم اجرای تمهیدات کاری در این شهرها الزامی است.

استاندار تهران با تاکید بر کاهش تردد شهروندان نیز گفت: دورکاری ادارات در شهرهای نارنجی و قرمز بسیار لازم و ضروری است و در شهر تهران نیز حضور کارمندان باید به نصف کاهش پیدا کند.

وی با بیان اینکه شاهد موج چهارم شیوع ویروس کرونا در بسیاری از استان های کشور از جمله تهران هستیم خاطرنشان کرد: استان تهران تجربه خوبی از مدیریت این ویروس داشته و ضروری است که شهروندان با کاهش تردد مانع از جهش این ویروس شوند.

محسنی بندپی همچنین بر اجرای طرح محله محوری شهید سلیمانی تاکید کرد و گفت: این طرح با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی؛ بسیج و سپاه در استان تهران توسعه پیدا می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha