رانندگان تاکسی و اتوبوس در اولویت اختصاص واکسن کرونا باشند

تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در نامه‌ای خطاب به فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در شهر تهران، خواستار اولویت‌دهی به رانندگان تاکسی و اتوبوس برای تزریق واکسن کرونا شد.

به گزارش ایرنا از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سید مناف هاشمی در این نامه عنوان کرد: سیستم حمل ونقل به عنوان یکی از مهم ترین ارکان اثربخش کلانشهر تهران به شمار می‌رود که نقش بسزایی در حجم و سطح گسترده جابه‌جایی شهروندان با شیوه ها و مدهای مختلف حمل ونقلی را عهده داراست. ورود ویروس کرونا در یک سال گذشته به کشور نشان داد با وجود تعطیلی بخش های اساسی کشور بر اساس تدابیر ستاد ملی کرونا، لحظه ای وقفه یا تعطیلی در بخش های مختلف حمل ونقلی که در تمام ساعات شبانه روزی درحال خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار هستند را نداشت و چه بسا باتمام توان بر خود وظیفه دانست در کنار تمام بخش های اجرایی و کادردرمان بایستد تا شاهد بازگشتن زندگی سرشار از سلامت و تندرستی باشیم.
وی تاکید کرد: همانطور که می دانید سهم جابجایی بیش از ۴ میلیون نفری روزانه از طریق شبکه اتوبوس و تاکسی در پایتخت بخشی از سهم عمده حمل و نقل عمومی است و در طول مدت شیوع این بیماری در کشور، در کمال تاسف و ناراحتی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران شاهد درگذشت بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران زحمتکش و بدون ادعای خود بود که در صف خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان بودند.
هاشمی تصریح کرد: با توجه به ورود واکسن به کشور و آغاز فرآیند توزیع و تزریق آن برای همه بخش های دارای اولویت و درگیر این بیماری، ما را بر آن داشت تا ضمن تشکر مجدد از زحمات حضرتعالی و همه همکاران، خواهان اختصاص سهمیه برای همه همکارانمان در عرصه خدمت‌رسانی به شهروندان و مساعدت و موافقت تان برای در اولویت قراردادن این موضوع باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار جامعه