معاون وزیر راه :۳۲۰ نوع آزمایش فنی خاک در استان بوشهر انجام می شود

بوشهر- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک گفت: باتوجه به جایگاه بالا و حضور نیروهای فنی از مجموع انجام ۵۰۰ نوع آزمایش فنی خاک در کشور، ۳۲۰ مورد در استان بوشهر انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، مجید کیانپور روز چهارشنبه در نشست با استاندار بوشهر افزود: این آزمایشگاه از مجموع ۲۶ فاز پارس جنوبی در ۲۰ فاز حضور فعالی داشته است.

وی یادآورشد: همچنین از ۳۷ پتروشیمی موجود در عسلویه، آزمایشگاه مکانیک خاک در موضوع کنترل طرح‌های ۲۱ پتروشیمی فعالیت کرده است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک ایران  اضافه کرد: اجرای طرح‌های مهم عمرانی در استان  بوشهر با وجود مشکلات مالی، نشان از توجه جدی مدیریت ارشد استان بوشهر به توسعه این استان دارد.

وی گفت: فعالیت‌های آزمایشگاه فنی مکانیک خاک در اطمینان خاطر از پروژه‌های راه‌سازی بسیار تاثیرگذار است.

استاندار بوشهر گفت: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک نقش مهمی در اجرای با کیفیت پروژه‌های عمرانی دارد.

عبدالکریم گراوند گفت: خدمت به مردم و توسعه استان برای آزمایشگاه فنی خاک مهم است و با وجود تحریم‌ها و مشکلات مالی، اما اجازه ندادیم روند توسعه استان متوقف شود.

وی ادامه داد: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک بوشهر نقش مهمی در اجرای طرح‌های مهمی از صنایع نفت و گاز داشته و اعتماد صنایع نفت و گاز به این آزمایشگاه حاکی از تاثیر این نهاد تخصصی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها