۳۲۰۰ واحد نیمه تمام در استان تهران تعیین تکلیف می‌شود

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام کرد: تعیین تکلیف ۳ هزار و ۲۰۰ واحد نیمه تمام تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان تا ۲ سال آینده انجام خواهد شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت اله عسگری روز دوشنبه در حاشیه جلسه کمیته اقدام اقتصادی اظهار داشت: حدود ۳ هزار و ۲۰۰ واحد و زمین در شهرک های صنعتی استان در طول ۳۰ سال اخیر جهت امر تولید واگذار شده اما هنوز در مرحله سوله، انبار و بلاتکلیف هستند که در  مدت کوتاه به صورت مستمر پیگیر وضعیت این زمین ها هستیم و تا ۲ سال آینده این زمین ها تعیین تکلیف می شوند.

وی با اشاره به اینکه جلسه کمیته اقدام اقتصادی استان تهران با سه دستور جلسه برگزار شد افزود: یکی از موارد این جلسه تعیین تکلیف تولیدکنندگان حجاب و عفاف در قالب مصوبات شورای حجاب بود، که قرار شد مرکزی برای فروش محصولات حجاب و عفاف به صورت متمرکز در استان تهران با قیمت مناسب، کیفیت عالی و نظارت مستمر ایجاد شود.

عسگری ادامه داد: یک مجموعه با ۲۲۰ غرفه به عنوان بازارچه دائمی توسط انجمن حجاب و عفاف با ۱۶۰ نفر عضور زیر نظر صنعت و معدن در ضلع شرقی مصلی تهران در خیابان بهشتی جهت فروش و عرضه محصولات حجاب و عفاف در نظر گرفته شده است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم ستاد اقتصاد مقاومتی تعیین تکلیف واحدها و کارخانه ها تملیکی بانک ها است که در این جلسه بانک ملی حضور داشته و از ۴۶ واحد تملیکی ۳۰ مورد تعیین تکلیف شده  که به چرخه تولید برگردانده می شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha