گرایش جهانی به اسلام ناب محمدی با اقدامات موهن فرانسه تغییر نمی‌کند

تهران-ایرنا- رییس پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با تاکید بر این که فرانسوی‌ها از آمریکا بپرسند چرا قهرمان مبارزه با تروریسم را به شهادت رساندند نوشت: گرایش جهانی به اسلام ناب محمدی با اقدامات موهن فرانسه تغییر نمی‌کند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل در متن پیام سردار غلامرضا جلالی آمده است: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) منبعث از آرمان ها و تعالیم رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) به عنوان رئیس مذهب تشیع به پیروزی دست یافته است و امروز نیز توفیق کشور در برابر فشارهای دشمن و حصول به پیروزی، منوط به الگو قرار دادن سیره پیامبر عظیم الشان اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت است. «لَقَدْ کَانَ لَکُمْ فِی رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِمَنْ کَانَ یَرْجُو اللَّهَ وَالْیَوْمَ الْآخِرَ وَذَکَرَ اللَّهَ کَثِیرًا»

در ادامه این پیام آمده است: هجمه ها و هتاکی های اخیر به ساحت مقدس و منزه رسول مهربانی و رحمت از سوی  برخی رسانه های فرانسوی که با حمایت مسئولین نابخرد این کشور صورت می گیرد، چیزی جز اجرای دستورالعمل های اسلام هراسانه صهیونیست ها نیست و نتیجه ای نیز جز رسوایی مدعیان دروغین حقوق بشر و آزادی ندارد. اگر فرانسوی ها به راستی مدعی آزادی هستند رفتار سرکوب کننده در برابر آزادی حجاب اسلامی را چگونه توجیه می کنند؟

در پیام سردار جلالی آمده است: اسلام ناب محمدی برخلاف اسلام تقلبی آمریکایی هیچ نسبتی با تروریسم ندارد و فرانسوی‌ها بهتر است از آمریکایی‌های جنایتکار بپرسند که چرا گروه‌های تروریستی مانند داعش را خلق و توسعه داده و  فرماندهان قهرمان و ضدتروریستی مانند سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز را به شهادت می‌رسانند؟ فرماندهی که پیرو مکتب اسلام ناب محمدی(ص) بود و در نبرد با نسخه های آمریکایی و قلابی از اسلام ساعتی آسوده نمی زیست.

در پایان این پیام تاکید شده است: امروز گرایش به اسلام ناب محمدی در سراسر جهان در حال رشد و گسترش است و دشمنان با این اقدامات مذبوحانه نیز نمی توانند مسیر تاریخ و حقانیت را تغییر دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =