۱۹ شهریور ۱۳۹۹، ۲۲:۴۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84033511
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

توضیحات باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی علیپور/مفاد قرارداد وی مثل بازیکنان استقلال نبود

تهران- ایرنا- مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس گفت که قرارداد علی علیپور به گونه‌ای منععقد نشده است که وی بتواند در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

مدیر رسانه‌ای پرسپولس در گفت‌وگویی اظهار داشت: با توجه به بندهای قرارداد و سوالی که از سازمان لیگ داشتیم علی علیپور شامل شرایطی نمی‌شد که متهعد به همراهی پرسپولیس در این مقطع از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باشد.

وی افزود: شرایط علیپور با بازیکنان استقلال که اعلام شد باید تیم خود را در دوحه همراهی کنند، متفاوت است. در این ارتباط به شخصه با محمودزاده صحبت کردم. او توضیح داد که در قرارداد بازیکنان استقلال بندی در ارتباط با ادامه همکاری بازیکن در صورت تغییر زمان برگزاری مسابقات وجود دارد. اتفاقا باشگاه پرسپولیس هم قبل از این ماجرا در جریان عقد قرارداد بازیکنان جدید، بندهایی در این ارتباط قرار داده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: البته این بند در قرارداد بعضی از بازیکنان پرسپولیس که قبل از این قرارداد بسته‌اند، گنجانده نشده است ولی فرمت قرار داد علیپور به حدود ۴ سال قبل بر می‌گردد و در این سال‌ها فقط به آن متمم‌ اضافه شده که بیشتر مسایل مالی را شامل می‌شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha