۱۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84033492
۰ نفر

برچسب‌ها

باشگاه پرسپولیس: علیپور قصد بازی کردن در اروپا را دارد

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که برای تمدید قرارداد علی علیپور تلاش زیادی انجام داده اما موفق به انجام این کار نشده است.

پس از اتمام لیگ برتر و چهارمین قهرمانی پرسپولیس شایعاتی مبنی بر جدایی احتمالی علی علیپور مهاجم گلزن این تیم شنیده میٰ‌شد؛ شایعاتی که با انتشار خبر مذاکره باشگاه پرتغالی ماریتیمو با وی رنگ حقیقت به خود گرفت و حالا باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است:

به احترام خواست هواداران، مسوولان باشگاه امروز هم تلاش زیادی برای تمدید قرارداد با علی علیپور داشتند. بر این اساس سعی شد با خود او تماس گرفته شود که این امر میسر نشد و با وکیل ایشان، گفت‌وگوی مجددی انجام شد. در جریان این تماس از سوی باشگاه اعلام شد، آمادگی داریم حتی رقم بالاتری از پیشنهاد قبلی باشگاه را پرداخت نماییم. این در حالی بود که باشگاه همان چندی پیش، در جلسه دومی که انجام شد رقم خوبی به علیپور پیشنهاد شده بود. امروز هم به وکیل وی  گفته شد که علیپور، پای میز مذاکره بیاید باز هم پیشنهاد مالی‌ باشگاه بالا می‌رود. وکیل علیپور از باشگاه وقت خواستند تا موارد را با موکل خودشان مطرح کنند. حدود نیم ساعت بعد وکیل بازیکن تماس گرفت و اعلام کردند که مساله آقای علیپور، مالی نیست که بخواهند بر سر آن بحث کنند و دلیل عدم ارائه پاسخ مثبت برای مذاکره، این است که مصمم به ادامه فوتبال خودشان در اروپا هستند و بر همین اساس، همه چیز منتفی است. ما وظیفه خودمان دیدیم که با توجه به خواست هواداران، اصرار بیشتری برای حضور علیپور داشته باشیم ولی بالاخره او هم باید برای آینده حرفه‌ای و زندگی خود تصمیم بگیرد و با پاسخی که دادند، ادامه کار منتفی است. باشگاه حتی بحث بازی تا نیم فصل را هم مطرح کرد که مورد توجه علیپور قرار نگرفت. دغدغه‌های هواداران قابل درک است. همیشه جدایی چنینی بازیکنانی باعث استرس هواداران می‌شود ولی باید روی داشته‌ها متمرکز شویم‌.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =