شهرداری مشهد ۲ هزار میلیارد ریال برای مقابله با کرونا هزینه کرده ‌است

مشهد- ایرنا- معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد گفت: در مجموع شهرداری مشهد ۲ هزار میلیارد ریال به صورت مستقیم در موضوع مقابله با کرونا هزینه کرده ‌است.

رضا خواجه نائینی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای شیوع کرونا ۲۸۰ میلیارد ریال برای ضدعفونی شهر و ناوگان حمل و نقل عمومی هزینه شد و ۳۰۰ میلیارد ریال نیز به عنوان کمک به کارگران خدمات شهری پرداخت شد.

وی ادامه داد: شهرداری مشهد ۱۰۰  میلیارد ریال هم به دانشگاه علوم پزشکی کمک کرد و در حمایت از کسب و کارها و اقشار جامعه  اقدامات مختلفی چون تخفیف ۵۰ درصدی اجاره املاک شهرداری و نظایر آن را صورت داد.

معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد گفت: تنها یک تن در سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد به کرونا مبتلا شد و بعد از مدتی نیز فوت کرد.
بر اساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر روز ۲۵ خرداد، ۱۸۷ هزار و ۴۲۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۰۷ تن در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به هشت هزار و ۸۳۷ تن رسید.
همچنین  ۱۴۸ هزار و ۶۷۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در کشور ، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند و  دو هزار و ۷۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha