۲۵ خرداد ۱۳۹۹، ۱۵:۵۱
کد خبر: 83821530
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نامزدی محسن هاشمی برای ریاست‌جمهوری شایعه است

۲۵ خرداد ۱۳۹۹، ۱۵:۵۱
کد خبر: 83821530
نامزدی محسن هاشمی برای ریاست‌جمهوری شایعه است

تهران- ایرنا- دفتر رئیس شورای اسلامی شهر تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «محسن هاشمی» برای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده نامزد نخواهد شد.

در این اطلاعیه که یک نسخه از آن روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است:‌ با توجه به گمانه‌زنی‌ها و شایعه‌های مطرح شده در فضای مجازی و مطبوعات در رابطه با کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده، به اطلاع می‌رساند همانگونه که رییس شورای شهر تهران در مصاحبه‌های متعدد تصریح نموده‌اند، ایشان برنامه‌ای برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ندارد.

«طرح اینگونه احتمال‌ها اثر مثبتی بر شرایط امروز جامعه که سخت درگیر مشکلاتی نظیر بیماری کرونا، مسائل اقتصادی - اجتماعی و تحریم‌های ظالمانه است، ندارد».

این اطلاعیه می‌افزاید:‌ مناسب‌تر است که توجه و تمرکز مسئولان و رسانه‌ها به جای پرداختن به گمانه‌زنی‌ها و شایعه‌های بی‌اساس، به بهبود خدمت‌رسانی و انجام وظایف خویش معطوف شود.

به گزارش ایرنا برخی رسانه ها گمانه‌زنی‌هایی را درباره حضور «محسن هاشمی» رییس شورای اسلامی شهر تهران در انتخابات ریاست‌جمهوری عنوان کرده‌اند؛ وی فرزند ارشد آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha