۱۳ موسسه گردشگری آذربایجان‌شرقی اخطار گرفتند

تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۳ موسسه و مرکز گردشگری این استان اخطار کتبی و تذکر گرفتند.

احمد حمزه زاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، از انجام ۲۵۰ مورد بازدید نظارتی به منظور بررسی چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگری استان خبر داد و افزود: این بازدید ها منجر به صدور ۳ مورد اخطار کتبی و ۱۰ مورد تذکر به این مراکز شد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت تمام تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پس از ۲ دو ماه آغاز شده است، اظهار داشت: با توجه به لزوم رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در جامعه، رعایت تمام موازین ارائه شده در دستور کار فعالیت تاسیسات گردشگری استان قرار گرفته است.

حمزه زاده ادامه داد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به صورت مستمر در حال نظارت بر اجرای ضوابط ارائه شده است.

وی افزود: در پروتکل‌های ابلاغ شده مواردی نظیر کنترل قیمت ها، مناسب سازی محیط در واحدها و تجهیز مناسب واحدهای گردشگری با تجهیزات بهداشتی مورد تاکید قرار گرفته است که صاحبان این موسسات باید به این قواعد و مقررات به طور کامل توجه کافی داشته باشند.

حمزه زاده گفت: از زمان آغاز مجدد فعالیت تاسیسات گردشگری تمامی واحدهای مربوطه در استان با ارگان های ناظر و تشکل های حرفه‌ای همکاری های لازم را داشته و ارائه خدمات همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی اضافه کرد: کلیه تاسیسات و واحدهای گردشگری آذربایجان شرقی از پنجم خرداد ماه جاری به صورت فعال با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حال ارائه خدمات به متقاضیان هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =